Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).

Українська мова та література для школярів та студентів

На нашому сайті Ви знайдете кілька розділів, присвячених вивченню української мови та літератури у школі:

Твори з української мови на вільну тему

Твори з української літератури та їх аналіз

Власні висловлювання до ЗНО

Твори-мініатюри та міні-твори

Твори та відповіді до ДПА

Відповіді до ДПА зісвітової літератури українською мовою

Діалоги українською мовою

Диктанти українською мовою

Довідник з теорії української мови

Матеріали для студентів та викладачів

Авторські казки українською мовою

Загадки українською для дітей

Словник синонімів

Словник фразеологізмів

Українська мова та література – предмети, що вивчаються в усіх класах кожної української школи. Більш того, атестація саме з цих дисциплін є обов’язковою для учнів після 4го, 9го та випускного класів. На яку б спеціальність не збирався поступити абітурієнт, він має скласти ЗНО з української мови та літератури.

Це й не дивно, адже українською мовою як державною у великій та багатонаціональній країні має добре володіти кожна людина, що претендує на самоповагу та визнання інших.

Школярі вивчають українську з початкових класів, знайомлячись з абеткою та правописом та поринаючи у дивовижний світ народних пісень та казок. Згодом перед ними розкриваються таємниці будови мови та скарбниця літературних надбань від видатних українських письменників та поетів усіх епох розвитку української літератури.

На жаль, не всім учням вдається досягти гарних результатів у вивченні української мови та літератури, причини на те можуть бути різні – небажання вчитися взагалі, неналежний рівень викладання у школі, негативне ставлення до предмету. Для тих учнів, кому важко дається вивчення української, зокрема розвиток зв’язного мовлення, на нашому сайті пропонуються готові зразки творів та діалогів, які можна використовувати як приклади для написання власних. Вивчання чогось на прикладах вже давно зарекомендувало себе дуже ефективним, більш того, читання готових текстів допомагає у вивченні правопису та пунктуації, а також вчить міркувати про зміст тексту, співставляти його з власними думками та формувати власне ставлення до викладеного.

Загрузка...