Развернуть меню


Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).


Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Варіант 1

«Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю».
Г. Сковорода

Кохання – це світле та прекрасне почуття, яке виникає між двома людьми. Іноді кохання починається раптово, з першого погляду чи слова. А буває й по-іншому. Люди спочатку знайомляться, спілкуються, дружать і через деякий час починають відчувати, що вже не можуть жити один без одного.

Кохання наче тендітна квітка. Без належного піклування та доброго слова вона чахне й гине. Так і кохання – дуже легко його втратити, зробивши поганий вчинок. А якщо кохання зникло, вже ніщо в світі його не поверне. Тому не варто навмисне випробувати його на витривалість.

На мій погляд, кохання обов’язково треба берегти. Разом закохані зможуть вирішити всі проблеми та подолати будь-які перешкоди.

Загрузка...

Твір-мініатюра «Чи варто берегти кохання»

Варіант 2

«Любов не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини».
І.Франко

Кохання виникає в житті кожної людини. Всі ми стикаємося з цим надзвичайним почуттям хоча б раз у житті. На превеликий жаль, кохання не завжди буває щасливим. Іноді воно просто не взаємне. Часом той, кого ти кохаєш, просто не помічає тебе. Буває й по-іншому. Навіть коли кохання взаємне, люди іноді не розуміють його цінності. Вони ображають та кривдять один одного. Таке кохання не проносить щастя, а лише сум та біль. Можливо, з часом воно вже і не кохання взагалі. Я вважаю, що любов обов’язково треба берегти. Проте іноді люди вже не можуть бути щасливими разом. Тоді треба відпустити один одного.

На мій погляд, якщо в закоханих виникають труднощі, вони повинні вирішувати їх разом. Кохання - це не лише радість, квіти та подарунки. Це й вміння прощати та зрозуміти кохану людину, можливість допомогти їй у складну хвилину.

Читайте подібні твори

Твір на тему «Поведінка людини»

Твір на тему "Моральні принципи сучасної молоді"

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір про людську байдужість

Твір-роздум про справедливість
Загрузка...