Училка
Загрузка...Твір портретний нарис про відому українку

В якості героя для свого портретного нарису я вирішив вибрати відому та знамениту постать в українському суспільстві. Я вирішив обрати не українця, а українку. Зустрічайте, пані та панове, перед вами жінка з міста Бердянськ Ольга Куриленко! Акторка, модель, міліонерка, всесвітньо відома красуня!

Правда, актриса Куриленко живе не в Україні, а у Франції. Вона каже у своїх інтерв’ю, що так «ближче до роботи». Адже в нашій країні фільмів знімається мало, а на Заході кіноіндустрія працює завзято.

Ольга високого зросту, а це метр сімдесят п’ять сантиметрів. Хоча серед справді високих актрис та супермоделей Ольга видається маленькою та тендітною. Також українська актриса худорлява, тоненька, хоч і сина народила. Її витонченій спортивній фігурці можуть позаздрити будь-які красуні.

Ольга каже, що ніколи б не стала «переробляти» свою фігуру за допомогою пластичної хірургії, як робить маса акторів Голівуду. «Це ж просто хвороба, я сподіваюся, що ніколи не дійду до такого божевілля. Людей запевнили, що щастя у досконалості. Насправді ж, краса – у дефектах» - каже вона.

Ольга смаглява, має темно-каштанове волосся. Або темно-русяве – мені складно було роздивитися її колір на фото і Інтернеті. Адже, як і більшість сучасних жінок, вона фарбує волосся. Колір її очей – зелений. А риси обличчя – дуже ніжні.

Звичайно, Ольга стала всесвітньо відомою не тільки завдяки своїй зовнішності. Вона багато та наполегливо працювала. Для ролі дівчини Джеймса Бонда Ольга три тижні «без перерви на сон» працювала над акцентом латиноамериканки. І серед купи дівчат, яки дійсно були латиноамериканками, на роль обрали Ольгу! Я дуже поважаю нашу співвітчизницю. Вона прославила нашу країну, наших дівчат та жінок!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір у публіцистичному стилі "Як українці знайомляться"

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір на тему «Умань»

Твір «Запорізький дуб»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір на тему річка Дніпро, опис Дніпра

Твір «Рідна Україна»

Твір на тему голодомор

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір про мистецтво у публіцистичному стилі

Твір на тему «Український рушник»

Твір-роздум «Українське слово»

Твір на тему «Пісня - душа народу»

Твір «Українська хата»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика