Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір портретний нарис про відому українку

В якості героя для свого портретного нарису я вирішив вибрати відому та знамениту постать в українському суспільстві. Я вирішив обрати не українця, а українку. Зустрічайте, пані та панове, перед вами жінка з міста Бердянськ Ольга Куриленко! Акторка, модель, міліонерка, всесвітньо відома красуня!

Правда, актриса Куриленко живе не в Україні, а у Франції. Вона каже у своїх інтерв’ю, що так «ближче до роботи». Адже в нашій країні фільмів знімається мало, а на Заході кіноіндустрія працює завзято.

Ольга високого зросту, а це метр сімдесят п’ять сантиметрів. Хоча серед справді високих актрис та супермоделей Ольга видається маленькою та тендітною. Також українська актриса худорлява, тоненька, хоч і сина народила. Її витонченій спортивній фігурці можуть позаздрити будь-які красуні.

Ольга каже, що ніколи б не стала «переробляти» свою фігуру за допомогою пластичної хірургії, як робить маса акторів Голівуду. «Це ж просто хвороба, я сподіваюся, що ніколи не дійду до такого божевілля. Людей запевнили, що щастя у досконалості. Насправді ж, краса – у дефектах» - каже вона.

Ольга смаглява, має темно-каштанове волосся. Або темно-русяве – мені складно було роздивитися її колір на фото і Інтернеті. Адже, як і більшість сучасних жінок, вона фарбує волосся. Колір її очей – зелений. А риси обличчя – дуже ніжні.

Звичайно, Ольга стала всесвітньо відомою не тільки завдяки своїй зовнішності. Вона багато та наполегливо працювала. Для ролі дівчини Джеймса Бонда Ольга три тижні «без перерви на сон» працювала над акцентом латиноамериканки. І серед купи дівчат, яки дійсно були латиноамериканками, на роль обрали Ольгу! Я дуже поважаю нашу співвітчизницю. Вона прославила нашу країну, наших дівчат та жінок!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Сучасна Україна/Україна сьогодні»

Твір на тему «Українська література» до ЗНО

Твір «Запорізький дуб»

Твір-роздум на тему "Майбутнє України"

Твір-роздум «Українське слово»

Твір на тему "Краса природи в Україні"

Твір на тему "Пісня, народна пісня, українська пісня"

Реклама