Развернуть меню


Цитата дня

Разум неистощим в соображении понятий, как язык неистощим в соединении слов (А.С.Пушкин).
Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Коли я отримав тему твору, то подумав: мені ж потрібно написати книжку, щоб хоч мало-мальськи викласти, чим багатий мій народ. На це ж не вистачить одного шкільного твору! Народ України багатий на все!

По-перше, ми багаті на душевні якості та властивості. На доброту, щедрість, милосердя, сердечність, доброзичливість. Під час нещодавніх воєнних подій люди допомагали один одному. Хтось давав комусь безоплатно житло, хтось збирав речі та гроші для тих, хто потребував цих речей та грошей.

По-друге, українці багаті на вроду. «Чорні брови та карі очі» українців та українок оспівуються у багатьох літературних творах. Наприклад, у піснях та розповідях. Довгі густі коси українок стала легендою навіть у світі. А кремезні, сильні та міцні чоловіки – це справжня окраса української нації.

По-третє, мій народ багатий на таланти та щедрий на працю. Хтось з нас добре розбирається у технічних питаннях, хтось добре знає мови, хтось грамотно пише та висловлює свої думки. Багато хто вміє працювати з дітьми, займатися ними, вчити їх. Українці відомі своїми золотими голосами, хистом до танців, здібностями до театральних вистав.

Я дістався четвертого пункту розповіді про багатства свого народу. Тут я, мабуть, розповім про матеріальні статки. Народ наш багатий своїми природними ресурсами. Тобто, землею, водою, вуглем, лісом. Також ще тими корисними копалинами, що зустрічаються не так часто. Україна, наприклад, має запаси урану – це така радіоактивна сировина.

Народ український багатий своїми матеріальними статками, що надбав та зумів створити. Це будинки та дороги, нові виробництва, кафетерії, торгівельні центри. Насаджені сади та засіяні поля, створені шедеври ювелірного мистецтва та надруковані книжки – теж.

Багатство людини – воно найперше міститься в його душі. А душа України багата та широка, вона розливається, як ріка, як звук народної пісні. Тому і народ – багатий.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Українська гостинність» 

Твір-роздум «Народ – основа української держави»

Твір на тему «Умань»

Твір на тему «Сучасна Україна/Україна сьогодні»

Твір портретний нарис про відому українку
Загрузка...