Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).
Твір на тему «Що таке вихованість»

Вихованість людини – це дуже цінна риса, яку є сенс плекати та розвивати у собі.

Що ж таке вихованість? Це тактовність – вміння сприймати інших людей позитивно, бути ввічливими з ними. Також вихованість стосується вміння поберегти почуття інших у складних ситуаціях – тобто менше критикувати, менше чіпати болючих спогадів інших людей, менше тиснути та повчати.

Вихована людина добре вміє поводитися у складних ситуаціях, бо вона стримана. Я вважаю вихованою людиною мою тітку Ольгу. Адже вона завжди спокійна та добра. Що б не сталося, тьотя сприймає все легко, позитивно, з гумором. Колись ми ненароком з двоюрідним братом спалили ковдру у передпокої, так вона не стала нас лаяти. Просто сказала, щоб ми були обережні. Адже ми могли нашкодити собі, наробити пожежі, клопоту.

Вихованість людини передбачає також ґречність, вміння вибачитися, висловити свої співчуття або свій жаль з приводу певної сумної ситуації. Вихована людина знає м’які, тактовні, ввічливі слова. Вона стримує слова грубі, хамовиті та лайливі.

Дуже інтелігентною та вихованою людиною з персонажів української літератури можна назвати дівчину, що її створила уява письменниці Ольги Кобилянської. Повість про неї так і називається – «Людина». Головна героїня Олена є людиною з великої літери. Вона духовно розвинута, прагне освіти, тягнеться до культури, вміє поводитися в суспільстві, що, на жаль, не можна сказати про її рідних. Навіть про старших від неї. Тобто вихованість не завжди придбавається людиною з віком. Її варто берегти змолоду, як кажуть мудрі люди.

Вихованість людини – це показник поваги до себе та інших, показник почуття власної гідності. Вихованість людини дає їй впевненість в собі.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Смертна кара: за і проти»

Твір-роздум «Мораль»

Твір-роздум про мудрість

Твір на тему "Моральні принципи сучасної молоді"

Твір-роздум на тему «Вірність»

Твір про людську байдужість

Твір на тему особистість