Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).


Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Більшість з нас вже не уявляють жодного дня без комп'ютера. Зі стрімким розвитком технологій доступнішими стають різноманітні пристрої, що спрощують життя людей. Це стосується й сучасних комп'ютерів, які спроможні забезпечити вражаюче швидку обробку інформації.

Сучасний бізнес використовує можливості інформаційних технологій повною мірою. Це дозволяє зберігати важливі дані та ефективно керувати ними. Великі фірми створюють власні бази даних, в яких відображаються відомості про працівників та ведеться облік їхньої зайнятості. Крім того, зараз набуває поширення робота через інтернет, коли людина працює на комп’ютері в будь-якій точці планети – в себе вдома, чи в парку, в кафе, а результати пересилає через інтернет роботодавцеві. Це досить зручно для всіх.

Робота модернізованих заводів базується на максимально широкому використанні інформаційних технологій. Наприклад, для найбільш небезпечної та важкої праці люди навчилися використовувати роботів, управління якими здійснюється за допомогою комп'ютерів. У цьому є безліч переваг. Основна полягає в тому, що працездатність механізмів не знижується навіть після багатогодинних монотонних дій. Роботи ніколи не втомлюються.

Унікальні інформаційні технології дозволяють людині не тільки виробляти будь-яку продукцію, але й лікувати різні хвороби. Всілякі апарати здатні досліджувати кожну клітинку нашого організму, щоб допомогти лікарю виявити проблему на ранній стадії.

Комп'ютери з їхніми вражаючими здібностями задіяні в багатьох сферах. «Розумні» механізми використовуються й для освоєння підводного світу, і для розкриття таємниць космосу. Головне – застосовувати інформаційні технології на благо людства, адже саме ми вирішуємо, у яке русло направити ці можливості – позитивне або негативне.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Сучасна Україна/Україна сьогодні»

Твір на тему "Моральні принципи сучасної молоді"

Твір на тему дитинство

Твір на тему "Праця людини"

Твір «Мовні проблеми сучасної молоді»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Реклама