Развернуть меню


Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).
Твір «Сучасне життя вимагає особливого ставлення до навчання»

Сучасне життя висуває досить чіткі та зрозумілі вимоги до людей, які прагнуть бути успішними у суспільстві. Кожен з нас розуміє: якщо бажаєш жити в достатку та повазі оточуючих, ти повинен мати відповідну роботу, яка приносить людям користь, а тобі гроші та визнання. Ти маєш вміти робити щось таке, за що люди будуть готові заплатити тобі, до того ж робити це добре та відповідально.

Отже, без гарної роботи не уявляється гідне життя. А гарна робота, як відомо, достається тому, хто краще володіє професійними навичками та має необхідні риси характеру, такі як відповідальність, акуратність, гнучкість, цілеспрямованість. Декому пощастило народитися талановитим та здібним, проте переважній більшості з нас необхідно вчитися та розвиватися для того, щоб стати затребуваним фахівцем у будь-якій галузі. З цього і випливає важливість особливого ставлення до навчання в умовах сучасного світу – світу можливостей та водночас конкуренції між людьми.

Кожна дитина в нашій країні має можливість отримати середню освіту безкоштовно, та не всі цінують це. А насправді школа вчить нас не лише запам’ятовувати безліч інформації, а й вмінню думати, аналізувати, порівнювати, здобувати інформацію самостійно, бути зібраними, вміти планувати свій час та розподіляти сили. Усе це – запорука вміння орієнтуватися у складному сучасному світі в подальшому дорослому житті.

Не кожна родина матеріально спроможна віддати свою дитину вчитися до престижного вищу, тому вміння вчитися самостійно дуже важливе. Адже роботодавці часто в першу чергу дивляться не на наявність диплому, а на конкретні знання та вміння людини. А якщо здібна людина володіє знаннями та вміннями, вона легко може знайти свій особистий спосіб заробітку – відкрити бізнес чи щось винайти, написати цікаву книжку тощо. На щастя, доступ до навчальної інформації у сучасному світі відкритий завдяки книгам та інтернету, в якому можна знайти безліч відео-уроків та онлайн-курсів з різних дисциплін.

У сучасному житті особливе ставлення до навчання полягає в тому, що до нього треба прагнути самостійно, для свого ж благополуччя. Інша його особливість в тому, що зараз той, хто шукає, може легко знайти будь-яку інформацію. Той, хто знає і вміє щось потрібне іншим, завжди буде попереду того, хто не вміє й не знає нічого.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Сочинение на тему «Биология в нашей жизни»

Твір на тему радість життя

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір про знання, роль знань у житті людини

Твір «Краса в житті людини»
Загрузка...