Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)
Твір «Я – учень»

Навчання не закінчується після отримання диплома про освіту. Адже людина усе життя чомусь навчається і весь час хтось перевіряє її уміння та знання. В одному випадку тебе будуть перевіряти високопосадовці, в іншому – сама доля піддає тебе випробуванням. Тут уже не спишеш у сусіда за партою.

Історія знає випадки, коли люди без гарної освіти досягали успіху в житті. Це й Генрі Форд, й Томас Едісон, і Білл Гейтс, Жак Кусто, чисельні спортсмени та письменники. Не доведеться далеко ходити за прикладом і нам. Тарас Шевченко, наш видатний співвітчизник, також не вчився у школі, але став великим поетом. Своїм талантом та працею він долучив нашу культуру до світового рівня.

Таких прикладів можна наводити багато, однак усі ці люди –швидше винятки, ніж життєва закономірність. Можливо, геній або випадок допоміг їм стати тими, ким вони стали. Якби це працювало для усіх, то ми мали б ідеальне суспільство винахідників, поетів, художників.

Спільним для усіх успішних людей є жага до знань та безперервна самоосвіта. Тож, якщо поміркувати, то школа – це мій шанс. Тут мене наставляють, підказують нові джерела знань, а я вже обираю собі до душі. Мені не пощастило народитися генієм, але завдяки працелюбству та сумлінному навчанню я маю усі шанси досягти успіху в житті. Я – учениця, і школа – це найкращий старт до життя!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-опис «Моя школа»

Твір на тему «Мій улюблений урок»

Cочинение «Мой любимый класс» (4 класс)

Сочинение с фразеологизмами на тему «Школьная жизнь»

Твір на тему біологія
Загрузка...