Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір «Як я допомагаю мамі»

Раніше я не замислювалася про те, яка ціна домашнього затишку та злагоди в родині. Щоб нічого не порушувало порядок, зранку до вечора слідкує мати. Тому її інколи так турбують речі, які я кладу не на своє місце, або ж найменший бруд у моїй кімнаті.

Тільки нещодавно я зрозуміла, чому необхідно піклуватися про такий дріб’язок. Кілька місяців тому матуся поїхала у відрядження на кілька тижнів. На хазяйстві залишилися лише ми з батьком. Тоді я й зрозуміла, чого варті ота чистота й порядок!

Без турботливих маминих рук наша домівка перетворилася на запорошений магазин антикваріату! Гарно було лише нашому коту, який у купах речей час від часу викопував собі норки. А коли я у цьому гармидері загубила ключі від дому, я заприсяглася допомагати мамі у будь-яких дрібницях, про які б вона не просила. Отак втративши на не короткий час пильну хранительку домашнього вогнища, я усвідомила ціну її сумлінної роботи.

Одна зламана чи брудна річ може легко зіпсувати домашній затишок. Причому йдеться не лише про чистоту підлоги чи посуду. Атмосфера в домі залежить від простих речей: затишку та взаємодопомоги. Чистота й порядок зовні – це запорука й внутрішньої гармонії також.

Я допомагаю мамі у простих речах, вона відчуває підтримку й не так втомлюється, з гарним настроєм виконує свою роботу. Усі від цього отримають вигоду. Адже злагода вдома поширюється й за межі хатніх стін на колектив та суспільство.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Розповідь про маму

Твір на тему «День матері»

Твір на тему «Мати – найрідніша у світі людина»

Твір «Шануйте матерів своїх» у публіцистичному стилі

Твір-нарис «Моя мама - найкраща»
Загрузка...