Училка
Загрузка...


Твір на тему «Подарунок»

Хто не любить отримувати подарунки? Майже неможливо уявити собі таку людину. Очікуваний або неочікуваний, коштовний чи просто приємний дріб’язок – усе це неважливо, якщо дарують від щирого серця.

Хтось вважає, що найкращий подарунок – це найдорожчий подарунок. Але хіба ж радість вимірюється грошима? Коштовність від нелюба чи навіть ворога навряд зробить когось щасливішим. Тож не у матеріальній вартості сенс подарунку, а у тому, чиїми руками і з якою метою його зроблено.

Якщо поміркувати, то подарунок – це рух людей назустріч один до одного. Вибір подарунку та приємні клопоти, що його супроводжують, – ось одна сторона цього руху. З іншого боку – не менш приємне очікування чи здивування щодо презенту.

Коли ти віддаєш щось, коли бажаєш поділитися чимось від чистого серця, то завжди отримуєш щось цінне для тебе назад. Йдеться не про подарунок на наступний День Народження чи Новий рік, а про взаємну радість від процесу. Адже завжди відчуваєш, чи щиро людина віддає, чи з обов’язку або примусу.

Особисто мені подобається як дарувати, так і приймати подарунки. Цікаво бути в ролі дарувальника: обирати, уявляти реакцію на обрану чи зроблену річ, вручати її, зрештою. Так само приємна роль винуватця цих клопотів.

Подяка та радість від отриманого – ось найголовніша ідея подарунку, як на мене. Ця його сутність приносить радість усім. Навіть тим, хто просто споглядатиме урочисте вручення подарунку, стане тепліше на душі.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір-роздум «Сродна праця» за творчістю Г. Сковороди

Твір-роздум про Батьківщину

Твір на тему «Людяність»

Твір-роздум «Вчитися ніколи не пізно»

Твір «Добро перемагає зло»

Твір «Юність – коли закінчується дитинство»

Твір «Підлітки - перед нами відкритий увесь світ»

Твір про рекламу «Красиве життя у рекламі – оманлива картинка»

Твір «Серцю не накажеш»

Твір на тему "Милосердя врятує світ"

Твір на тему «Байдужість - крок до зради»

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір-роздум «Що означає бути дорослим i самостійним?»

Твір-роздум на тему «Бідність»

Твір-роздум про почуття

Твір на тему «Лідерство»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика