Развернуть меню


Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).
Твір «Взаємини між людьми»

Ми всі живемо поруч у великому світі. Кожного дня ми стикаємося з різними людьми – близькими та зовсім незнайомими. Наші взаємини з іншими дуже різноманітні, вони можуть радувати нас чи засмучувати. Усе залежить від того, які почуття викликає в нас певна людина, та як вона ставиться до нас. Якщо нам хтось подобається, ми намагаємося зробити так, аби ця людина хотіла з нами спілкуватися. Коли навпаки хтось викликає негативні почуття, то ми уникаємо його.

Взаємини між людьми найбільшою мірою залежать від їхнього характеру. Добрі, чесні, дружелюбні люди ніби притягують до себе оточуючих. Ще на взаємини накладає свій відбиток суспільство. Наприклад, дівчина з багатої родини не хоче спілкуватися з хлопцем, який заробляє небагато, незважаючи на його особисті якості.

Я часто дивуюся, наскільки люди схильні заплутуватися у взаєминах. Можливо, то так показують у фільмах та пишуть у книжках – для драматизму. Та й у житті таке трапляється. Хтось закохався одразу в двох, хтось навпаки одружився без кохання. Хтось хоче щось зробити, а не робить, щоб когось не образити. Інший ображається, якщо він не єдиний, з ким дружать… Складається враження, що це взагалі така сфера життя, в якій неможливо розібратися або знайти універсальний рецепт успіху.

Мабуть, єдиний правильний орієнтир у людських взаєминах – то щирість почуттів. Без неї у будь-якому випадку не вийде нічого доброго. А щоб краще розуміти близьку людину, треба вміти поставити себе на її місце. Якщо тобі було б неприємно та боляче, якби з тобою вчинили певним чином, не роби так по відношенню до близьких. Та навіть у цьому випадку ніхто не застрахований від непорозуміння. Отака-то вона штука, людські взаємини.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір про знання, роль знань у житті людини

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір «Собака – друг людини»

Власне висловлювання на тему "Роль книги в житті людини"
Загрузка...