Развернуть меню


Цитата дня

Краткость - сестра таланта (А. П. Чехов).
Твір на тему «День матері»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Мати - найрідніша людина. Ії голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла.

Матері бувають різні. Іноді це добрі та дбайливі жінки. Іноді – розгублені дівчатка, які і не сподівалися такого неочікуваного щастя. Є жінки, які своїм дітям і за матір, і за батька.

Іноді матері занадто переживають за своїх дітей та не відпускають їх від себе, іноді – нехтують своїми батьківськими обов’язками, а хтось навіть зі своїх дітей знущається. Хтось з дітей взагалі своїх матерів не знає, їх виховують названі батьки, вихователі у притулках. Бувають матері-алкоголічки або наркоманки. Десь в глибині душі, як би вони себе не поводили, вони залишаються матерями, адже дали життя своїм дітям. Матері – це просто люди, і вони такі само різноманітні, як люди.

Мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Навіть, коли мама багато чого забороняла робити, життя, яке вона дала, дає можливість проявляти себе, творити у нашому світі, нести у нього свій труд, тепло своєї душі.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Різдвяне диво»

Твір на тему «Новорічні свята»

Розповідь про маму

Твір на тему “Різдво”

Твір на тему «Різдвяна казка»
Загрузка...