Развернуть меню


Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).


Твір на тему «Моє майбутнє»

Як сповіщають кожного дня телевізійні новини та Інтернет, я живу в країні, де немає стабільності. То революції проходять, то нас війнами лякають. Оскільки майбутнє кожної людини пов’язане з долею її Батьківщини, то я замислився над наступним питанням. Яким буде моє власне майбутнє?

Я дійшов висновку, що моє майбутнє більшою мірою залежить все ж від мене самого. В моїй родині все досить стабільно. Хіба що в моєї мами неповний робочий тиждень, невеличка платня, тому що її підприємство ледь виживає у кризах. Проте ми з татом задоволені тим, що вона більше часу проводить удома. Бог з тією зарплатнею, як говорить тато.

Мої батьки підтримують мене у навчанні та корисних зайняттях. Адже від того, чого я навчуся, залежить те, де я буду вчитися після школи, як працювати. Я впевнений, що батьки мені допоможуть, наскільки зможуть. Але це не означає баловства. Мій тато швидше дасть грошей на басейн, ніж на модні речі.

Своє майбутнє я хотів би бачити успішним. Хочу мати цікаву та оплачувану роботу до душі – для цього потрібно розвивати свій розум, практичні навички, наполегливість, старанність. Хочу спілкуватися з цікавими людьми, які варті спілкування, а не з пустушками – варто розвивати вміння розбиратися у людях.

Ще я б хотів мати змогу багато подорожувати. Можливо, не по роботі, а у вільний час, з друзями, а потім і з власною родиною. Хочу побачити світ на власні очі. Навіть пожити деякий час за кордоном – не емігрувати, але набратися досвіду.

Також хочу в майбутньому мати родину, просторий дім або велику квартиру для неї, особисте щастя, кохану людину поруч, з якою ми б розуміли один одного. Тому хочеться бути людиною доброю, чесною та сильною водночас. Можливо, це найголовніше у моєму майбутньому.

Твір-роздум «Моє майбутнє»

Майбутнє починається сьогодні – є такий вислів. Він означає, що фундамент того, що відбуватиметься з нами через якийсь час, закладається у теперішньому. Це мені подобається, бо я вбачаю у цьому можливість вплинути на те, яким буде моє життя в майбутньому.

Можу впевнено сказати, чого я чекаю від свого майбутнього. Звичайно, можуть втрутитися обставини, що не залежать від мене, та зруйнувати мої плани. Проте, це нікому не відомо напевне. Тому я вважаю, можна й треба планувати своє майбутнє та прикладати зусилля для того, щоб втілити їх у життя. Бо може бути дуже гірко колись зрозуміти, що твоє життя занедбане через те, що в минулому ти не старався зробити його гідним.

Як на мене, важливі речі для людини – то добрі стосунки з близькими та друзями, надійні друзі, однодумці, що розділяють твої інтереси та захоплення, це також матеріальна забезпеченість та успіхи в професії, яку людина обирає. Є ще багато чого доброго у житті, та я хочу зосередитися на тому, що залежить від нас, а не від зовнішній обставин.

Саме тому я намагаюся будувати щирі стосунки з тими, хто мене оточує. Хочу, щоб мої друзі назавжди залишилися близькими для мене. Також я потроху цікавлюся різними професіями, шукаю інформацію, пробую займатися різними речами, щоб зрозуміти, до чого в мене є здібності та як їх застосувати в майбутньому, щоб забезпечити себе матеріально. Я хочу, щоб моя робота мені подобалась.

Ось це й є мої плани на майбутнє – шукати власний шлях у житті, щоб прожити його не дарма.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-опис на тему «Місто майбутнього»

Твір на тему "Майбутня професія - будівельник"

Твір «Людина майбутнього»

Твір на тему "Майбутня професія - стиліст-перукар"

Твір на тему «Майбутнє моєї країни»
Загрузка...