Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір на тему «Моє майбутнє»

Як сповіщають кожного дня телевізійні новини та Інтернет, я живу в країні, де немає стабільності. То революції проходять, то нас війнами лякають. Оскільки майбутнє кожної людини пов’язане з долею її Батьківщини, то я замислився над наступним питанням. Яким буде моє власне майбутнє?

Я дійшов висновку, що моє майбутнє більшою мірою залежить все ж від мене самого. В моїй родині все досить стабільно. Хіба що в моєї мами неповний робочий тиждень, невеличка платня, тому що її підприємство ледь виживає у кризах. Проте ми з татом задоволені тим, що вона більше часу проводить удома. Бог з тією зарплатнею, як говорить тато.

Мої батьки підтримують мене у навчанні та корисних зайняттях. Адже від того, чого я навчуся, залежить те, де я буду вчитися після школи, як працювати. Я впевнений, що батьки мені допоможуть, наскільки зможуть. Але це не означає баловства. Мій тато швидше дасть грошей на басейн, ніж на модні речі.

Своє майбутнє я хотів би бачити успішним. Хочу мати цікаву та оплачувану роботу до душі – для цього потрібно розвивати свій розум, практичні навички, наполегливість, старанність. Хочу спілкуватися з цікавими людьми, які варті спілкування, а не з пустушками – варто розвивати вміння розбиратися у людях.

Ще я б хотів мати змогу багато подорожувати. Можливо, не по роботі, а у вільний час, з друзями, а потім і з власною родиною. Хочу побачити світ на власні очі. Навіть пожити деякий час за кордоном – не емігрувати, але набратися досвіду.

Також хочу в майбутньому мати родину, просторий дім або велику квартиру для неї, особисте щастя, кохану людину поруч, з якою ми б розуміли один одного. Тому хочеться бути людиною доброю, чесною та сильною водночас. Можливо, це найголовніше у моєму майбутньому.

Твір-роздум «Моє майбутнє»

Майбутнє починається сьогодні – є такий вислів. Він означає, що фундамент того, що відбуватиметься з нами через якийсь час, закладається у теперішньому. Це мені подобається, бо я вбачаю у цьому можливість вплинути на те, яким буде моє життя в майбутньому.

Можу впевнено сказати, чого я чекаю від свого майбутнього. Звичайно, можуть втрутитися обставини, що не залежать від мене, та зруйнувати мої плани. Проте, це нікому не відомо напевне. Тому я вважаю, можна й треба планувати своє майбутнє та прикладати зусилля для того, щоб втілити їх у життя. Бо може бути дуже гірко колись зрозуміти, що твоє життя занедбане через те, що в минулому ти не старався зробити його гідним.

Як на мене, важливі речі для людини – то добрі стосунки з близькими та друзями, надійні друзі, однодумці, що розділяють твої інтереси та захоплення, це також матеріальна забезпеченість та успіхи в професії, яку людина обирає. Є ще багато чого доброго у житті, та я хочу зосередитися на тому, що залежить від нас, а не від зовнішній обставин.

Саме тому я намагаюся будувати щирі стосунки з тими, хто мене оточує. Хочу, щоб мої друзі назавжди залишилися близькими для мене. Також я потроху цікавлюся різними професіями, шукаю інформацію, пробую займатися різними речами, щоб зрозуміти, до чого в мене є здібності та як їх застосувати в майбутньому, щоб забезпечити себе матеріально. Я хочу, щоб моя робота мені подобалась.

Ось це й є мої плани на майбутнє – шукати власний шлях у житті, щоб прожити його не дарма.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему "Майбутня професія - інженер"

Твір «Людина майбутнього»

Твір на тему "Майбутня професія - стиліст-перукар"

Твір на тему "Майбутня професія - будівельник"

Твір на тему "Професія бухгалтер"
Загрузка...