Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).


Твір-опис картини «Карпатський пейзаж» Р. Сельського

Картини – це не тільки зображення. Картина – це набагато більше, ніж маленький шматочок великого світу, вміло відтворений людиною. Картина налаштовує на певний настрій, дарує відчуття прекрасного, спонукає насолоджуватися життям кожен день й самому відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.

Є дуже багато напрямків в живопису: абстракціонізм, класицизм, бароко, реалізм. Так само багато форм вираження змісту: портрет, натюрморт, пейзаж… На мою думку, реалістичний пейзаж – найбільш точний засіб вираження краси природи.

Дуже красивим пейзажем є карпатський пейзаж Романа Сельського. Цей талановитий художник був відомий своєю любов’ю до Карпат, куди він дуже часто приїздив у пошуках натхнення. Його любов, прагнення донести чистоту та велич карпатської природи були детально зображені на полотні.

Дивлячись на картину, одразу сповнюєшся кришталево чистим повітрям Карпат. Одразу хочеться самому опинитися у такому казковому місці. Дерева на передньому плані ще більше підкреслюють і без того величні гори – великі, із засніженими вершинами, вони таять у собі вікову мудрість природи. Треба зазначити, що незважаючи на присутність червоних відтінків, картина не викликає почуття тривоги, навпаки, своїми майстерними штрихами митець створює тишу та спокій. Спадають на думку маленькі села, що причаїлися між гір. Хочеться зануритися в цей дихаючий природною рівновагою світ, щоб віднайти свій зв'язок з самим собою.

Карпатський пейзаж Романа Сельського є дійсно дивовижним та надихаючим на захопленість чарівністю світу та красою природи.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Опис місцевості на основі власних спостережень» у художньому стилі. Опис міста

Твір-опис осінньої квітки «Жоржина»

Твір «Опис характеру людини»

Твір-опис процесу праці (у художньому стилі)

Художній твір-опис про собаку

Твір-опис людини в художньому стилі. Опис дівчинки

Твір-розповідь на тему «Береза навесні»

Реклама