Училка
Загрузка...Твір «Моя улюблена книга»

«Книжки – це вікна, через які виглядає душа»
Генрі Бичер

Я дуже полюбляю читати книжки. На мою думку, вони роблять людину кращою, збагачуючи її світогляд та налаштовуючи на правильні моральні орієнтири. Читати книжки – це як ніби відкривати кожен раз нові світи, не виходячи з дому. Серед книжок, що були мною прочитані, є різні жанри: від класичних творів великих митців до сучасного фентезі. Але, як і в кожного читача, в мене є улюблена книга.

Я захоплююся творчістю Джона Фаулза. Його твори відрізняються глибоким філософським змістом та психологізмом. Серед усіх його творів хочу виокремити роман «Колекціонер». Він вразив мене до глибини душі.

За сюжетом, середньостатистичний клерк, Фредерік Клегг, що не відрізняється ні розумом, ні талантами, не цікавиться нічим, окрім колекціонування метеликів закохується в творчу та яскраву Міранду Грей, але не наважується навіть заговорити до неї. Все міняється, коли він виграє велику суму грошей, що дозволяє йому придбати великий будинок за містом з глибоким підвалом. Клегг викрадає Міранду та утримує її в цьому підвалі, сподіваючись, що врешті решт вона покохає його.

Композиційно твір складається з кількох частин – записів у щоденнику. Перша – від імені Фредерика, друга – від імені Міранди. Автор зображує зіткнення двох світів – посередності та творчості, мистецтва та сірої реальності. Постає також проблема неспроможності кохати. Фредерік не вміє кохати, він хоче володіти «цікавим експонатом», який він невзмозі ні зрозуміти, ні відпустити. Він чинить з Мірандою як зі своїим метеликами. Це призводить врешті решт до її смерті. Найстрашнішим є те, що після смерті Міранди, він спочатку навіть думає про самогубство, але згодом вже полює на нову жертву.

Ця книга змушує замислитись над такими поняттями як кохання, мистецтво, творчість, та застерігає від відсутності саморозвитку, культивуванні посередності та морального занепаду особистості.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Художній текст про улюблену тварину собаку

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»

Твір «Мій рідний край»

Твір на тему «Мої захоплення»

Твір на тему «Мій улюблений твір Т. Шевченка - «Лілея»»

Твір «Мій улюблений літературний герой»

Твір на тему «Моя бібліотека»

Твір «Подорож моєї мрії»

Твір-роздум «Інтернет і книга»

Твір на тему «Моя мрія»

Твір «Мій улюблений фільм» або «Моє улюблене кіно»

Сочинение «Мое любимое произведение» или отзыв о книге

Твір «Біблія»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика