Развернуть меню


Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).


Твір на тему «Чудеса поруч»

Мені дванадцять років. Багато з моїх однолітків вважають себе вже досить дорослими для того, щоб не вірити в чудеса. А я недавно зрозумів, що все не так просто.

Був холодний зимовий вечір. Я повернувся зі школи додому. Я зняв рюкзак, роздягнувся та поставив чайник, на ходу привітався з батьками та пішов включати комп'ютер. Заваривши чай, я заглибився в спілкування з друзями. І довго б могло тривати спілкування, але щось насторожило мене.

Подумавши, я зрозумів, що мене насторожила неприродна тиша, що панувала в хаті. Ніхто не бігав навколо, не питав, як справи в школі, не змушував робити уроки, не лаявся за марне просиджування часу в соціальних мережах та комп'ютерних іграх. Тут я згадав, що батьки, коли я заходив на кухню, не звертаючи на мене уваги, застигли над чимось у кутку.

Вирішивши дізнатися, в чому справа, я встав з комп’ютерного місця та почув тоненький, жалібний стогін. Я навіть не відразу визначив джерело. Вийшовши на кухню, я побачив батьків, застиглих у кутку. А перед ними я побачив нашу кішку Марусю, що лежала на підлозі на згорнутій вчетверо вовняній ковдрі. Поруч на ковдрі виднілися мокрі плями. Кішка лежала, прикривши очі та жалібно нявкала.

Спочатку я злякався та, схопившись за мамину руку, запитав: «Мам, а що з нею?». «Не бійся», - відповіла мама , не обертаючись. «Просто в нашої Марусі скоро з'являться кошенята. Дивись». Мама обійняла мене за плечі та ми ще довго стояли разом і, не кажучи ані слова, спостерігали за народженням кошенят. Ще довго після цього я перебував під враженням побаченого.

А коли через кілька днів мама поклала мені в руки крихітного, ще сліпого кошеняту, я подумав: «Ось же воно, маленьке диво, лежить у мене в руках». І тоді ввечері я теж бачив диво. Чудо народження нового життя. І тоді я зрозумів, що дива існують, вони оточують нас, потрібно тільки озирнутися і придивитися уважніше до звичних на перший погляд речей.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір про себе, про свій характер

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дятла

Твір на тему «Страшні містичні історії»

Фантастична розповідь «Чому я запізнився» (5 клас)
Загрузка...