Училка
Загрузка...Твір на тему «Українська мова в світі і в моєму житті»

На даний момент в Україні проживає близько 45 мільйонів людей. Скільки з них вважає українську мову рідною? Це питання, на яке складно знайти відповідь. Останній перепис населення була в 2001 році, з тої пори дані застаріли. До того ж, вважати українську мову рідною і спілкуватися рідною мовою кожного дня - теж різні речі. А якщо до цього додати той факт, що в областях України розмовляють на діалектах - можна остаточно заплутатися.

Що стосується української мови у світі, то тут трохи більше конкретики. За даними Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, за межами України українською мовою користуються близько 1,5 мільйона чоловік. Найбільша кількість мовців припадає на США і Канаду - тут розмовляють українською мовою більше 900 тисяч людей.

На конференції в Римі в 1951 році представники різних країн назвали українську мову другою в світі за мелодійністю. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі після французької та перської мов на мовному конкурсі, який пройшов у Парижі в 1934 році. А на початку 2013 року в українському суспільстві піднялася хвиля обурення щодо того, що Комітет вивчення проблем європейської лінгвістики ООН визнав українську мову самою смішною у світі!

Що стосується української мови в моєму житті, то я її сприймаю нормально. У повсякденному житті я розмовляю російською. Мені не завжди легко говорити українською, зізнаюся. Я не завжди розумію деякі слова, але фільми дивлюся, уроки роблю, читаю українською взагалі без жодних проблем. Вільно володіти українською необхідно, тому що в нашій країні вона - державна. Сподіваюся, що в майбутньому я буду ще краще знати українську мову.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Твір «Мова, якою не спілкуються, стає мертвою»

Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»

Твір на тему «Культура мовлення»

Твір «Доля мови – це доля нації»

Твір-роздум «Що я можу зробити для рідної мови»

Твір на тему «Що для мене рідна мова»

Твір “Сила слова” або “Слово — це зброя”

Твір-роздум про мову "Мова – душа народу"

Твір на тему «Українська мова» (для старших класів, до ЗНО)
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика