Развернуть меню


Цитата дня

Люди учатся, как говорить, а главная наука — как и когда молчать (Л.Н.Толстой).
Твір на тему «Лідерство»

Що є лідерство? Я розмірковую над цим словом, виходячи зі свого, особистого розуміння. Можна, звичайно, зазирнути в словник. Але самому думати цікавіше, ніж користуватися готовим.

Лідер - це той, хто вміє повести за собою. Або той, хто просто вміє йти попереду всіх, мотивуючи інших своїм прикладом. І те й інше визначення правильне. Вважається, що бути лідером - це круто, висловлюся вже молодіжною мовою. Деякі люди вважають, що потрібно обов'язково прагнути бути лідером, а якщо ти не лідер - то нібито й ніхто. Ось тут і починаються помилки.

Часто вважається, що лідер - це той, хто вміє придушити інших, маніпулювати іншими, затягуючи їх проти їхнього бажання в якусь справу. Що лідер - це найгучніша людина, вибачте. Часто бачиш, що хлопці лізуть зі шкіри геть, щоб у всьому бути першими, а сил-то не вистачає. Вони намагаються затвердити своє лідерство силою та криком. Іноді виходить, але ненадовго. Лідером по-справжньому стає той, кого правдиво поважають.

Лідерство по-різному проявляється в різних ситуаціях. Хтось є лідером у бійці, де потрібно відстояти свої права кулаками. Хтось - лідер у навчанні, у професії. А хтось - безперечний лідер у родині, де до нього всі прислухаються. Буває в колективі лідер - начальник і водночас ще й неформальний лідер. Напевне, не варто намагатися завжди і скрізь пробиватися в лідери. Зустрічаються, звичайно, виняткові особистості, яким вдається все. Але, звичайно, не тому, що вони жадають лідерства. А тому, що вони розумні, талановиті, відважні, душевні.

Лідерство - це вираження внутрішньої сили людини, впевненості в собі. Така людина не боїться, бо знає, що вона права. І така людина бере відповідальність і за себе, і за інших. Спочатку - за себе, за правильність обраного шляху. А потім і за інших, які йдуть за ним. Лідерство - у відповідальності, в розумінні, що твої вчинки означають для інших і для всього світу.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум про мудрість

Твір на тему «Подарунок»

Твір-роздум «Вчитися ніколи не пізно»

Твір про історію

Твір-роздум про справедливість
Загрузка...