Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір на тему «Лідер, якого я знаю»

Як тільки я отримав цю тему для твору, то відразу зрозумів, про кого буду писати. Я напишу про свого старшого брата Євгена. Ця людина - справжній лідер. Йому нещодавно виповнилося двадцять чотири роки, але він уже багато чого досяг у житті. І навіть не в досягненнях справа.

Женя - це надійна людина, справжня опора для друзів і близьких. Він допоможе вирішити будь-яку проблему, крім надуманої. Женя здатний повести за собою, коли потрібно, подати руку, коли сам не управляєшся. Але й сісти собі на голову брат не дасть.

Мій брат закінчив політехнічний університет. Зараз він працює програмістом. Працює він удома, іноді цілими днями не виходить на вулицю. Женя здатний писати коди для програм по 10-12 годин поспіль, якщо потрібно. Брат заробляє достатньо, щоб знімати квартиру і жити окремо від нас с батьками. Він живе зі своєю дівчиною Машею, а сусідню кімнату в квартирі знімає його холостий товариш Ваня.

Друзі дуже поважають мого брата. Він - центр їхньої компанії, вони зазвичай збираються у нього в гостях. Женя часто допомагає своїм друзям: то по навчанню щось підкаже, то по роботі, то вакансію «підкине». Коли хлопці захотіли знімати житло, Женя організував всіх на цю справу. Женя вміє стати лідером, прийняти рішення, коли треба. Він не раз брав на себе відповідальність у важких ситуаціях, коли всі губилися.

Женя не з тих, хто пригнічує собою або скрізь лізе наперед. Він зазвичай говорить потроху, але всі його слова зважені. Як справжній лідер, він діє тільки тоді, коли потрібно. Але зате діє!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Твір-розповідь на тему «Риболовля»

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір-розповідь про кота

Розповідь про море