Развернуть меню


Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).


Твір «Дитинства золота колиска»

Коли мені було років п'ять чи шість, я хотіла швидше вирости, щоб дотягуватися до ручки холодильника. Зараз я з легкістю відкриваю холодильник, але мені хочеться повернутися в той час, коли я була найменшою в родині. Ось такий смішний парадокс. Пошкодуєш, коли втратиш - мій випадок.

Дитинство - це країна, де ніхто не вмирає. Не пам'ятаю, чиє це висловлювання, але воно дуже точне. Це країна, в якій завжди весело, але ніхто не помічає, як поступово покидає її межі. От і я не можу згадати, коли моє дитинство закінчилося. Єдина втіха - у мене залишилися тисячі дрібних приємних спогадів про золоту порі мого життя.

Чому дитинство - золота пора? Тут немає місця фальші. Якщо ти дружиш, то готовий поділитися всім. Якщо любиш - то до останнього подиху. Якщо не хочеш вчити віршик - так прямо й кажеш, до того ж голосно. У дитинстві все дається легко: не боїшся видатися смішним, не соромишся багатьох речей, можеш собі дозволити показати свої справжні емоції.

Ще дитинство сповнене чарів: тут живуть зубні феї, принцеси та роботи з мультфільмів, Баба Яга, Дід Мороз та Снігуронька, казкові ельфи. Батьки з легкістю вигадують незвичайні пояснення різних явищ життя, а ти в них віриш. І звучать ці пояснення подеколи краще, ніж гірка правда.

Коли ти маленький, тебе особливо не турбує наявність красивого одягу чи то складна зачіска – для дівчаток. Тут головне - багато солодощів та рюкзак з Міккі Маусом. У всякому разі, так було в мене. Радощі дитинства зараз виглядають дрібницями, але тоді здавалися дуже важливими.

Моя золота пора закінчується, але сподіваюся, що починається ще важливіша частина мого життя - юність.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Лист подрузі»

Твір «Щасливе дитинство»

Твір на тему «Спогади про дитинство»

Твір на тему «Дитинство – запорука майбутнього»
Загрузка...