Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)
Твір «Дитинства золота колиска»

Коли мені було років п'ять чи шість, я хотіла швидше вирости, щоб дотягуватися до ручки холодильника. Зараз я з легкістю відкриваю холодильник, але мені хочеться повернутися в той час, коли я була найменшою в родині. Ось такий смішний парадокс. Пошкодуєш, коли втратиш - мій випадок.

Дитинство - це країна, де ніхто не вмирає. Не пам'ятаю, чиє це висловлювання, але воно дуже точне. Це країна, в якій завжди весело, але ніхто не помічає, як поступово покидає її межі. От і я не можу згадати, коли моє дитинство закінчилося. Єдина втіха - у мене залишилися тисячі дрібних приємних спогадів про золоту порі мого життя.

Чому дитинство - золота пора? Тут немає місця фальші. Якщо ти дружиш, то готовий поділитися всім. Якщо любиш - то до останнього подиху. Якщо не хочеш вчити віршик - так прямо й кажеш, до того ж голосно. У дитинстві все дається легко: не боїшся видатися смішним, не соромишся багатьох речей, можеш собі дозволити показати свої справжні емоції.

Ще дитинство сповнене чарів: тут живуть зубні феї, принцеси та роботи з мультфільмів, Баба Яга, Дід Мороз та Снігуронька, казкові ельфи. Батьки з легкістю вигадують незвичайні пояснення різних явищ життя, а ти в них віриш. І звучать ці пояснення подеколи краще, ніж гірка правда.

Коли ти маленький, тебе особливо не турбує наявність красивого одягу чи то складна зачіска – для дівчаток. Тут головне - багато солодощів та рюкзак з Міккі Маусом. У всякому разі, так було в мене. Радощі дитинства зараз виглядають дрібницями, але тоді здавалися дуже важливими.

Моя золота пора закінчується, але сподіваюся, що починається ще важливіша частина мого життя - юність.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Лист подрузі»

Твір на тему «Дитинство – запорука майбутнього»

Твір «Щасливе дитинство»

Твір на тему «Спогади про дитинство»
Загрузка...