Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)
Твір на тему «Спосіб життя моєї родини»

Моя сім'я складається з чотирьох осіб - батьки, старша сестра та я. Ще у нас є бабусі, дідусі, дядьки й тітки (ще й їхні діти).

Чесно кажучи, ми іноді ведемо безладний спосіб життя, якщо можна так сказати. Часом у нас в квартирі справжній хаос. Речі не на своїх місцях , посуд немитий, підлоги брудні. Часто таке відбувається після великих свят або наших спільних мандрівок куди-небудь на природу.

Мені здається, що головний член нашої родини - мама. Їй вдається раніше за усіх вставати вранці, готувати татові каву, заварювати чай та робити бутерброди нам з сестрою. Мама якимось чином примудряється приготувати нам обід наперед , а ввечері, втомлена після роботи, займається вечерею. Ще вона може перевірити мої домашні завдання, що-небудь зшити та попрацювати з документами.

Тато у нас майстер на всі руки: полки та стільці в нашому будинку він зробив сам. Якщо щось поламалося, він все полагодить. Іноді по вихідних батько готує: це у нього виходить дуже добре. А ще тато головний ініціатор наших спільних прогулянок: походи в кіно, пікніки на природі, поїздки до інших міст - це все його ідеї.

Великі ледарі в сім'ї - я та моя сестра. Ми нечасто прибираємо, ми багато їмо, любимо лінуватися. Але батьки не впадають у відчай, намагаються нам будь-якою ціною прищепити любов до праці, відірвати від телевізора та спільного для нас з сестрою комп'ютера.

Ось так ми і живемо: батьки працюють, ми вчимося, разом відпочиваємо. Спортом займаємося окремо.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум на тему родина

Твір «Сімейне щастя»

Твір «Родовідне дерево»
Загрузка...