Училка
Загрузка...Твір на тему «Дитинство – запорука майбутнього»

Дитинство - найважливіша пора нашого життя, цієї пори формується наш характер, уподобання, моральні переконання. Важливо, щоб воно було нормальним і щасливим.

Любов і турбота батьків – це запорука того, що дитина у майбутньому буде почувати себе впевнено, комфортно у будь-яких ситуаціях. Але часто в дитини може бути все, крім батьківської уваги і доброго слова. Адже часто батьки весь час працюють, прагнуть забезпечити матеріальне благополуччя дитини, купити іграшки тощо.

Не у всіх дітей щасливе дитинство. Сироти, що живуть у дитячих будинках або, того гірше, на вулиці. Діти, у яких батьки алкоголіки, наркомани, деспоти й просто негідники. Сім'ї, що знаходяться за межею бідності, змушені посилати дітей працювати якомога раніше, тому що не забезпечують малюкам елементарний мінімум в їжі, одязі, розвагах. А діти, які зазнали насильства - їхню безтурботність дуже важко повернути. У світі мільйони діток перебувають у складних життєвих обставинах, вони занадто рано позбавляються дитинства.

У наш час склалися деякі умови, які ніби спотворюють дитинство, ламають незміцнілу психіку. Пропаганда насильства у фільмах, на телебаченні, в комп'ютерних іграх. Батьки часто не мають часу або бажання стежити за тим, чим займається їх чадо, а вільний доступ в Інтернет дозволяє дітям дивитися порнографію, відео з насильством, вбивствами.

Хтось неусвідомлено позбавляє себе дитинства. Сучасні підлітки з ранніх років зловживають алкоголем і сигаретами, переймають стиль поведінки дорослих, вступають у інтимні стосунки надто рано. А потім шкодують, що їхні безтурботні дитячі роки скінчилися занадто рано. Наприклад, в Британії матір'ю стала 14 -річна дівчинка, а батька дитини визначали за допомогою тесту ДНК з числа її однокласників, тому що вона одночасно зустрічалася з кількома хлопцями.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Лист подрузі»

Твір «Дитинства золота колиска»

Твір «Щасливе дитинство»

Твір на тему «Спогади про дитинство»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика