Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір на тему «Дитинство – запорука майбутнього»

Дитинство - найважливіша пора нашого життя, цієї пори формується наш характер, уподобання, моральні переконання. Важливо, щоб воно було нормальним і щасливим.

Любов і турбота батьків – це запорука того, що дитина у майбутньому буде почувати себе впевнено, комфортно у будь-яких ситуаціях. Але часто в дитини може бути все, крім батьківської уваги і доброго слова. Адже часто батьки весь час працюють, прагнуть забезпечити матеріальне благополуччя дитини, купити іграшки тощо.

Не у всіх дітей щасливе дитинство. Сироти, що живуть у дитячих будинках або, того гірше, на вулиці. Діти, у яких батьки алкоголіки, наркомани, деспоти й просто негідники. Сім'ї, що знаходяться за межею бідності, змушені посилати дітей працювати якомога раніше, тому що не забезпечують малюкам елементарний мінімум в їжі, одязі, розвагах. А діти, які зазнали насильства - їхню безтурботність дуже важко повернути. У світі мільйони діток перебувають у складних життєвих обставинах, вони занадто рано позбавляються дитинства.

У наш час склалися деякі умови, які ніби спотворюють дитинство, ламають незміцнілу психіку. Пропаганда насильства у фільмах, на телебаченні, в комп'ютерних іграх. Батьки часто не мають часу або бажання стежити за тим, чим займається їх чадо, а вільний доступ в Інтернет дозволяє дітям дивитися порнографію, відео з насильством, вбивствами.

Хтось неусвідомлено позбавляє себе дитинства. Сучасні підлітки з ранніх років зловживають алкоголем і сигаретами, переймають стиль поведінки дорослих, вступають у інтимні стосунки надто рано. А потім шкодують, що їхні безтурботні дитячі роки скінчилися занадто рано. Наприклад, в Британії матір'ю стала 14 -річна дівчинка, а батька дитини визначали за допомогою тесту ДНК з числа її однокласників, тому що вона одночасно зустрічалася з кількома хлопцями.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Лист подрузі»

Твір «Дитинства золота колиска»

Твір на тему «Спогади про дитинство»

Твір «Щасливе дитинство»
Загрузка...