Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір на тему «Робота моєї мрії»

Майже кожний рік я обираю зовсім різні професії для свого майбутнього. Ще в дитячому садочку мені хотілося бути продавцем - розпорядницею солодощів: печиво, цукерки, тістечка, пироги, торти – я б їх розкладала на вітрині, різала на шматочки, роздавала друзям та родичам, і, звичайно, їла. Ніхто б мені не вказував, скільки можна з’їсти, коли і яким чином: в мене б не було керівництва. Я б з гордістю виконувала мою дуже «серйозну» та «відповідальну» роботу.

Це була перша робота моєї мрії. У другому класі вчителька на уроках читання розказувала нам про Давній Єгипет, мумії, фараонів. Я захопилася професією археолога: у своїх мріях під сонцем пустелі шукала скарби цариці-красуні Нефертіті. Мені так хотілося скоріше закінчити школу та опинитися в Африці, що я вирішила прискорити цей процес. Разом з двома однокласниками втекла з дому під час літніх канікул. Наші мандри закінчилися через декілька годин, коли дуже захотілося їсти. Вдома нас чекали не дуже приязні батьки. Після цього мені перехотілося їхати до Єгипту.

Потім я хотіла бути міліціонером, водієм таксі, вчителькою, пілотом, кілером (дався взнаки перегляд фільму «Леон-кілер»). Але останнім часом я серйозно думаю про те, щоб стати ветеринаром. Я розумію, багато дівчат люблять песиків, кошеняток і хочуть їм допомогти. Але я насправді хочу рятувати життя бездомним тваринам, домашнім улюбленцям. Наші брати менші теж мають право на медичну допомогу. Я хочу стати висококваліфікованим лікарем, який заснує лікарню і притулок для тварин. Мою ідею вперше підтримують батьки. Доведеться довго навчатися, але мої зусилля будуть виправдані.

Загрузка...

Читайте подібні твори
Загрузка...