Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).
Твір на тему культурна людина

Цей твір можна використати як зразок творів на наступні теми:

Культурна людина – яка вона?
Якою я бачу культурну людину?
Культурна людина – якою вона повинна бути

Дуже часто ми стикаємося з таким виразом як «культурна людина», але на жаль не кожен розуміє, що він означає. Чому так важливо бути культурним? Які характерні риси має культурна людина і чи існує вона взагалі?

Протягом тисячоліть наше суспільство подолало великий шлях у своєму розвитку. Починаючи з первинних угруповань, доісторичні люди створювали певні норми поведінки, засоби передачі своїх знань наступним поколінням, ускладнювали зброю та предмети щоденного користування. З плином століть все ці засоби і предмети ускладнювались та удосконалювались, людство вигадувало нові засоби самовираження та регулювання відносин між собою. Все це є культура.

Культура завжди була і залишається показником розвитку суспільства, людства, окремої особи. Людина, яка приймає усі надбання попередніх поколінь, усі норми поведінки та настанови і є культурною. Така людина не просто цікавиться усім, що дісталося її у спадок від пращурів, вона також бере на себе відповідальність за свої вчинки, що мають бути відповідними правилам, встановленим в оточенні людини. Крім того, культурна людина намагається привнести свій вклад у загальний розвиток суспільства.

Але все починається з малого, зі своїх думок, поведінки, відношення до навколишнього середовища та людей. На жаль, не зважаючи на те, що сьогодні людство досягло неабияких успіхів, наприклад, у технічному плані, спостерігається стрімке згасання культурного рівня. Люди не приймають встановлених правил, не зважають на традиції. Вони навіть не турбуються про своє майбутнє, руйнуючи його поганими звичками, порожніми медіа забавами та неприпустимою поведінкою. Ніхто не намагається зробити бодай щось, щоб поліпшити свій рівень культури.

А між тим, майбутнє твориться сьогодні: один папірець, викинутий в смітник, а не на землю, чи ще одна прочитана книжка замість чергового серіалу або реаліті-шоу, - все це добре впливає не тільки на саму людину, а також є запорукою подальшого культурного розвитку людства. Адже ми не хочемо знов опуститися до рівня доісторичних людей?

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему "Праця людини"

Твір «Опис характеру людини»

Твір на тему «Сучасна людина»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Міні-твір на тему «Добра людина»
Загрузка...