Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)
Твір на тему «Віра. Надія. Любов»

Кажуть, це три сестри, а мати їхня - мудрість. Три людські цінності, три почуття людського серця. Вони допомагають жити, вони дають радість, дають силу духу у важкі хвилини. Вони рятують, а іноді творять справжні дива.

Хто з них старший? Віра? Віра дає надію, а та приводить до любові. Але вони можуть і мінятися місцями. Іноді все починається з любові. Вона породжує надію, а та зміцнюється до віри. Або, навпаки, під час якихось неприємностей раптом затеплиться вогник надії. Розгориться і зміцниться до віри, до віри в найкраще, в успіх. А потім все благополучно вирішиться, і світло любові осяє все навколо.

Але у трьох сестер не так багато сил поодинці. Тому, щоб створити щось значне, людина повинна володіти сильною, непохитною вірою. Ще щирою, невмирущої надією. І ще - любити. Безкорисливо, променисто, від чистого серця.

Я знаю таку історію - в однієї нашої знайомої донька потрапила в автокатастрофу. Вона довго лежала в реанімації , у неї все було переламане, все в опіках. Лікарі сказали, що вона не виживе, що все лікування - тільки мука. А якщо виживе, то не зможе вести нормальне життя. Але мама вірила в те, що все буде добре, не відходила від неї, піклувалася і молилася, хоча вона нерелігійна жінка. І дівчинку врятували. Дівчинці потім дали інвалідність, але в вона ходить, вчиться, живе, як нормальні люди.

Коли три сестри, Віра, Надія та Любов збираються разом, вони здатні творити чудеса, звертати гори. А зібратися вони можуть тільки в душі людини, в людському серці. Так знайдемо там місце для них.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум про мудрість

Твір-роздум про справедливість

Твір-роздум «Що я можу зробити для рідної мови»

Твір-роздум на тему «Успіх у житті»

Твір «Добро перемагає зло»
Загрузка...