Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)
Твір-роздум «Анна Кареніна – історія трагічного кохання»

У романі «Анна Кареніна» Лева Толстого ми бачимо історії кількох російських сімей 19 століття. Це сім'ї аристократів, але в них ті ж проблеми, що і в середньостатистичних сучасних родинах. Ті ж почуття, ті ж страждання та помилки ми можемо спостерігати й донині.

Героїня роману, Анна, зразкова дружина й мати, закохалася в молодого офіцера. Цей юнак, Вронський, полюбив її з усією пристрастю свого палкого серця. Довго ці двоє приховували своє кохання, зустрічалися потай, але після довгих мук Анна зважилася розбити сім'ю, піти від чоловіка.

Вірність почуттям, сила кохання Анни та Вронського в мене викликали повагу, я не зміг засудити їх. Тим більше, що чоловік Анни сам допустив, що у дружини розвинулося таке велике почуття до іншого. Потрібно було оточити її любов'ю, ніжністю та теплом, а він торочив їй про дотримання пристойності.

Але союз Анни та Вронського нещасливий, хоча у них є все: будинок, багатство, донька. Анні не вистачає душевних сил, щоб переживати розлуку з сином. Любов Вронського - це єдине, що ще радує її, вона гарячково чіпляється за коханого, ревнує, влаштовує сцени. Вона панічно боїться втратити Вронського. Навіть дочка їй нецікава.

Вронський любить Анну та піклується про сім'ю. Але й він віддаляється від неї та злиться на те, що Анна мучить його підозрами. Хочеться крикнути героїні: «Стій! Що ти робиш? Ти ж сама губиш своє щастя!» Але, на жаль, не можна схопити за руку та зупинити героїню книги. Анна сама руйнує й свою другу сім'ю, кинувшись під потяг.

Пристрасті прекрасні, але вони дуже небезпечні, коли поглинають все інше. Адже, крім них, є ще чиста любов, повага, свобода, обов'язок, доброта та відповідальність.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Аналіз твору «Марія» Уласа Самчука

Твір «Людина в життєвих випробуваннях» за «П’ятнадцятирічним капітаном» Жюля Верна

Аналіз твору «Каторжна» Б. Грінченка: тема, ідея, проблематика, план. Образ Докії

Твір на тему хліб

Ліна Костенко «Маруся Чурай» - аналіз та образи
Загрузка...