Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).
Твір на тему «Віра»

Віра - це внутрішнє переконання людини, її особиста правда, істина. Віра буває сильною і непохитною. Буває й така віра, яку здатні розтрощити зовнішні обставини. Люди вірять у Бога, у вищий розум, в ідеї, в інших людей та в самих себе. Від того, у що людина вірить чи не вірить, залежать її думки, вчинки, поведінка.

Часто віру сприймають як синонім релігії. Але це далеко не однакові речі. Людина релігійна в першу чергу захоплена обрядами, догмами, історією своєї релігії. Вона ходить до церкви, вдягається так, як наказує релігія, дотримується постів, наприклад. Людина віруюча може і не бути такою. Віра знаходиться глибоко в її серці. Віруючий може демонструвати її, а може і не демонструвати, тому що в цьому немає потреби. Але справжня, щира, сердечна віра ніби висвітлює людину зсередини.

Я думаю, що релігійні почуття можна образити, якщо танцювати в храмі, палити священні книги або складати непристойні картинки на релігійні теми. Але почуття щиро віруючої людини образити не можна. Це просто неможливо. Справжня віра не залежить від зовнішніх обставин, від того, що говорять люди. Віра не потребує доказів, цим вона відрізняється від розуму чи знання.

Могутня віра в що-небудь здатна творити чудеса. Людина, невиліковно хвора, вірить, що вищі сили допоможуть їй вилікуватися - і одужує! Юнак вірить в ідею, наприклад, комунізму, і перекидає гори заради неї. Дружина вірить, що в її чоловіка все вийде, наприклад, з кар'єрою - у нього і справді все виходить. Адже, коли в тебе вірять, це дуже сильно підтримує, зміцнює.

Найважчі моменти в житті - це коли ламається віра в що-небудь, коли вона все ж не витримує. Хтось втрачає віру в любов, хтось розчаровується в релігії, хтось перестає вірити в краще життя. Кажуть, найгірший злочин - це віроломство. Тобто навмисно зламати віру іншої людини в що-небудь, обдурити його віру.

Я не назвав би себе віруючою людиною, але є те, у що я вірю. Це вищий розум, справедливість, те, що кожна людина в цьому світі отримує, що заслужила. І ще я вірю в себе, принаймні, намагаюся вірити. У свої сили, в свої хороші якості, в те, що у мене буде своє місце та призначення.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Твір на суспільну тему «Київська Русь в історії України»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір «Чи легко бути молодим»

Твір «Ідеальне суспільство»
Загрузка...