Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).


Твір «Собака – друг людини»

З давніх давен собака жив поруч із людиною, був її другом та помічником. Це перша тварина, яку приручила давня людина. Вона ділилася із собакою їжею, а той допомагав їй на полюванні та охороняв її та її житло. З тих самих пір продовжується вірна дружба між ними.

Сьогодні роль собаки в житті людей дуже важлива, вона виконує безліч функцій. По-перше, собака – це зазвичай домашній улюбленець усієї родини, який зігріває своїм дружнім ставленням серце, розважає, охороняє дім. Моя подруга дуже любить собак. Вона каже, що собаки дуже розумні, вміють вчитися, розуміють господаря навіть без слів, відчуваючи його настрій. Є породи собак, наприклад, лабрадор, які є дуже добрими, їх беруть у родини з маленькими дітьми, яким вони стають справжніми друзями та захисниками.

Собака робить багато корисного для нас. Спеціально навчені собаки допомагають розшукувати людей в горах, рятувати на воді, несуть службу в міліції, а інші стають поводирями людей, які втратили зір, не дадуть вам заблукати в лісі. Мабуть, вони вміють робити ще багато чого, про що я й не знаю.

Та дружба – це не гра в одні ворота, так що людина зі свого боку також має бути справжній товаришем своєму улюбленцеві. Зазвичай люди добре ставляться до домашніх собак, піклуються про них, починаючи від годування та закінчуючи модними зараз походами до собачих салонів краси! Цікаво, що собаки не вимагають багато. За добре ставлення вони раді й м’якій подушці в квартирі, й звичайній конурі у дворі. Вони згодні прожити життя в неволі заради того, щоб бути потрібними. Тож на мою думку, найважливіше – це не ображати тварин, бо в них також є почуття, а свого господаря вони люблять.

Собака – вірний друг людини, який не посміється та не зрадить, допоможе в усьому, де може, зрозуміє її настрій та спробує покращити, незважаючи на те, що він має чотири лапи та хвіст і не вміє розмовляти словами. Та взаєморозуміння без слів ще більш цінне. Тож варто бути вдячним нашим улюбленцям за їхню відданість та відплачувати їм тим же самим.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Взаємини між людьми»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір «У чому призначення людини» або "Покликання людини"

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»
Загрузка...