Развернуть меню


Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).
Твір-розповідь «Смішна історія»

Одного разу я прийшов додому зі школи. Батьків не було вдома, я знав, що вони на роботі. Стояла осінь, всі вікна та кватирки було зачинено. Балкон теж було зачинено. А живемо ми на першому поверсі п'ятиповерхового будинку.

Щоб було зрозуміло, я скажу, що в нашому помешканні дві кімнати. Ще передпокій, ванна та туалет. І, звичайно, кухня.

Я прийшов зі школи, півгодини потинявся та став розігрівати собі обід на кухні. І тут чую за спиною: «Няв! Няв! Няв!».

Я відразу ж зрозумів, що кішка знаходиться у нашій квартирі. Не за стіною, не у сусідів, не під дверима, а саме в квартирі! Батьки зранку були на роботі, вони пішли ще раніше за мене. Та все одно, вони не полюбляють котів та не пустили б кота в квартиру просто так!

Я відкрив двері туалету, і звідти вийшло маленьке кошеня! Смугасте таке! Воно було ще таке маленьке, що нетвердо трималося на лапках! Котик постійно нявчав, просив їсти. Я нагодував його, поділився з ним своїм обідом. Тоді він замуркотів та став гратися диванним покривалом, залазити у кімнатні капці. Коли прийшли батьки, вони здивувалися не менш за мене. Я прохав залишити його на ніч, але батьки тим же вечором віднесли його до тітки Варі. Їй якраз потрібен був домашній улюбленець.

Як ви думаєте, звідки взялося кошеня? Ні, воно не проскочило зі мною у двері, як подумали мої батьки спочатку. У нас в туалеті є настінна ніша, якою проходять труби. Дверцята цієї ніші прилягали нещільно. Виявляється, сантехніки робили ремонт та пробили діру на майданчику між сходами, щоб дістатися до цих труб. Діру вони не заклали,так і кинули, а кошенятко якимось чином «просочилося» туди!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Розповідь про море

Твір на тему «Космос – загадковий і далекий»

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи
Загрузка...