Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір «Перше вересня» 2 варіанти

Твір 1

Коли літній відпочинок добігає кінця, ми починаємо готуватися до школи. Зовсім не випадково, що саме в перший день навчального року відзначається День знань, що він називається саме так. Адже що таке школа? Це те місце, де ми дізнаємося багато нового та цікавого про навколишній світ, таємниці природи та самих себе. Ми отримуємо знання та навички, які будуть корисні нас протягом всього життя, а також вчимося розуміти красу, спілкуватися з людьми, розвивати свої таланти.

Перше вересня - радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів школи знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів. Знову радісно дзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

Я досі пам'ятаю, як одного разу першого вересня мама привела мене в школу в перший раз. Пам'ятаю, як було трохи страшно й шалено цікаво! Стільки дітей, квітів, музика, нова охайна форма... Скільки незвіданого попереду! Я знав, що я вже дорослий, не якийсь там дітсадковець, і з трепетом очікував, яким буде мій перший урок.

В цей день ми йдемо в школу особливо гарні, веселі, з букетами квітів. Наші вчителі, завучі, директор говорять багато теплих напутніх слів, бажають нам успіхів у навчанні. По-моєму, це добре - починати навчальний рік з свята, це заряджає гарним настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні.

Твір 2

Твір «Перше вересня – свято Першого дзвоника»

З самого ранку лунає музика з боку школи. Звідусіль стікається туди юрба хлопців та дівчат, нарядно одягнених, із букетами квітів у руках. Літо закінчилося, позаду канікули – і школярі повертаються до навчання. Серед них є й малеча – нові учні, що перший раз сьогодні сядуть за шкільні парти. Вони цікаві та схвильовані, та ще міцно тримають батьків за руки. Сьогодні в школах свято Першого дзвоника, День знань.

Загрузка...

Біля шкільного порога учнів зустрічають усміхнені та вже заклопотані вчителі. Вони з радістю приймають вітання та квіти. Перед нами усіма – новий довгий навчальний рік, протягом якого ми вивчимо багато цікавого та корисного. Діти радіють зустрічі з друзями, майбутнім заняттям та іграм. Потім усі слухають привітання директора та вчителів, вірші до Першого вересня, милуються танцями, що підготували старшокласники. І ось він лунає – перший дзвоник, що кличе нас за парти у шлях за новими знаннями.

Перше вересня зазвичай минає святково, ненапружено. Вчителі розповідають учням про те, що їм доведеться проходити на уроках, знайомлять з новими предметами, обговорюють те, як хто провів літні канікули. Мені подобається така атмосфера у школі, коли всі ще не повністю поринули у вир формул, дат і таблиць.

А для когось цей Перший дзвоник – останній. Це учні випускних класів. У них попереду не лише багато уроків, а ще й підготовка до вступу та прощання зі школою, де ними опікувалися, за них вболівали, їм допомагали протягом усіх років. Хочеться побажати їм успіхів в останній шкільний рік та в майбутньому житті взагалі.

Я люблю Перше вересня, бо незважаючи не те, що воно означає кінець літньому відпочинку, у цей день починається новий етап росту, пізнання та цікавих подій.

Читайте подібні твори

Сочинение на тему «Биология в нашей жизни»

Твір «Новорічна казка»

Твір-опис «Мій клас» (опис класного приміщення)

Твір «День святого Валентина» або «День закоханих»

Твір на тему “Різдво”
Загрузка...