Развернуть меню


Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).


Твір «Сімейне щастя»

Сімейне щастя дуже важливе для людини, бо сім'я - це її власний маленький світ. Коли щось негаразд у відносинах з близькими, це накладає відбиток на всі інші сфери життя. Лев Толстой починає свій роман «Анна Кареніна» фразою, що стала крилатою, -  «Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему». Та це не означає, що існує якийсь шаблон щасливих сімейних відносин. Єдине, що об'єднує всі щасливі сім'ї - це розуміння, повага та підтримка між її членами. І саме в цьому, мабуть, універсальний рецепт сімейного щастя для всіх.

Сім'я справляє величезний вплив на людину. Ми бачимо, як живуть наші батьки та батьки друзів, і в залежності від того, подобається нам це чи ні, ми хочемо перенести цю модель відносин у майбутньому на свою власну сім'ю. Наприклад, сімейні традиції. Але насправді, це не завжди правильно. Одного разу ми прийшли в гості до маминих друзів і нам дуже сподобалося, що у них прийнято вечорами влаштовувати сімейні ради та обговорювати події дня за чашкою чаю. Ми з батьками вирішили влаштувати і в себе таке. Але у нас не вийшло нічого доброго, бо тато в цей час був втомлений і хотів відпочити, а сестра на дієті й не їла після шести. Мама тільки засмутилася через те, що ми такі дружні. А я зрозумів, що просто в нашій родині свої звички, і якщо вони нам підходять і подобаються, немає сенсу їх змінювати.

Родини бувають різні. У когось батьки розлучені, але при цьому мають хороші стосунки. А хтось живе разом і постійно лається, не приділяючи уваги дітям. Хтось постійно приймає гостей, а хтось намагається відгородитися від сторонніх в домі. Родина - це насамперед відносини між людьми, якщо вони сповнені, як я вже казав, розуміння та взаємоповаги, то будь-яка модель  спрацює, і кожен член родини буде відчувати себе потрібним та коханим.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Щаслива людина»

Твір-роздум на тему родина

Твір до ЗНО «Кожна людина – коваль свого щастя»

Твір-роздум на тему щастя «Що означає бути щасливим»

Твір на тему «Спосіб життя моєї родини»
Загрузка...