Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір «Сімейне щастя»

Сімейне щастя дуже важливе для людини, бо сім'я - це її власний маленький світ. Коли щось негаразд у відносинах з близькими, це накладає відбиток на всі інші сфери життя. Лев Толстой починає свій роман «Анна Кареніна» фразою, що стала крилатою, -  «Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему». Та це не означає, що існує якийсь шаблон щасливих сімейних відносин. Єдине, що об'єднує всі щасливі сім'ї - це розуміння, повага та підтримка між її членами. І саме в цьому, мабуть, універсальний рецепт сімейного щастя для всіх.

Сім'я справляє величезний вплив на людину. Ми бачимо, як живуть наші батьки та батьки друзів, і в залежності від того, подобається нам це чи ні, ми хочемо перенести цю модель відносин у майбутньому на свою власну сім'ю. Наприклад, сімейні традиції. Але насправді, це не завжди правильно. Одного разу ми прийшли в гості до маминих друзів і нам дуже сподобалося, що у них прийнято вечорами влаштовувати сімейні ради та обговорювати події дня за чашкою чаю. Ми з батьками вирішили влаштувати і в себе таке. Але у нас не вийшло нічого доброго, бо тато в цей час був втомлений і хотів відпочити, а сестра на дієті й не їла після шести. Мама тільки засмутилася через те, що ми такі дружні. А я зрозумів, що просто в нашій родині свої звички, і якщо вони нам підходять і подобаються, немає сенсу їх змінювати.

Родини бувають різні. У когось батьки розлучені, але при цьому мають хороші стосунки. А хтось живе разом і постійно лається, не приділяючи уваги дітям. Хтось постійно приймає гостей, а хтось намагається відгородитися від сторонніх в домі. Родина - це насамперед відносини між людьми, якщо вони сповнені, як я вже казав, розуміння та взаємоповаги, то будь-яка модель  спрацює, і кожен член родини буде відчувати себе потрібним та коханим.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Спосіб життя моєї родини»

Твір до ЗНО «Кожна людина – коваль свого щастя»

Твір «Родовідне дерево»

Твір-роздум на тему щастя «Що означає бути щасливим»

Твір «Щаслива людина»
Загрузка...