Развернуть меню


Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).


Твір на тему біологія

Навіщо потрібна біологія як наука? Яку роль вона відіграє в нашому житті? Чому її обов'язково вивчають у школі?

Біологія - ця наука про устрій всієї живої природи. Знати біологію - це значить знати закони, за якими живуть всі організми. Людина - це частина природи, хоча і створила цивілізацію. Всі ми вийшли з природи та повернемося туди.

Корисно знати розділ біології - ботаніку, яка вивчає рослини. Ознайомившись з ботанікою, можна розрізняти рослини. Можна дізнатися, які з них отруйні, які корисні, які та для чого можна використовувати. Ще ботаніку важливо знати, щоб вміти вирощувати рослини, займатися сільським господарством, якщо таке потрібно буде робити. Та навіть кімнатних рослин не виростиш без елементарних знань ботаніки.

Так само важливо знати зоологію - науку про тварин, які мешкають пліч-о-пліч з нами, людьми. Важливо розуміти цінність диких тварин, які начебто ніякої користі людині не приносять. Але кожна істота в природі підтримує в ній баланс.

А знати анатомію взагалі обов'язково кожній людині, яка поважає себе та своє тіло. Анатомія - це наука про устрій людського тіла. Знання з цієї сфери потрібно пам'ятати кожен день, піклуючись про своє здоров'я та здоров'я членів своєї сім'ї.

Виходить, що біологія - це наука про життя, ані більше, ані менше. Недарма її назва походить від слова «біос», що означає - «життя».

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Сучасне життя вимагає особливого ставлення до навчання»

Твір «Школа майбутнього» або «Школа моєї мрії»

Твір-опис «Моя школа»

Твір-опис «Мій клас» (опис класного приміщення)

Сочинение-описание класса, кабинета русского языка и литературы
Загрузка...