Училка
Загрузка...Твір на тему «Літо у бабусі в селі»

Щороку я їжджу на літні канікули до бабусі. Взагалі-то, не тільки до бабусі, а й до дідуся теж. Вони живуть в селі. У цьому році я теж їздив туди та провів там більше місяця.

У селі добре відпочивати, бо там природа. За селом знаходяться лани, а далі ліс. Ми постійно ходили туди: по суниці чи просто прогулятися. Ще бабуся збирала лікарські трави, а я з собакою Жуком ходив з нею за компанію.

У дворі теж живуть різні тварини: кіт Тишка, кури, гуси, качки, порося без імені та коза Мар'я. Є ще собаки: Жук і Полкан. Полкан - велика вівчарка. Він весь час сидить на ланцюгу. А от з Жуком можна ходити гуляти.

Ще, коли я в селі, я люблю гратися у садку. Там прохолодно та чарівно, як у справжньому лісі.

У селі у мене є друзі. Це сільські діти: Вітя, Артем та Катруся. Ще я дружу з Настею та Дімою, які теж приїжджають до своїх бабусь на літо.

Цього року в нас було багато пригод. Одного разу ми знайшли вороненя, яке випало з гнізда. Ми віднесли його до Артема додому. Потім ми всі разом ходили та ловили в полі ящірок, бо ворони ними харчуються. Вороненя вижило та живе тепер у Артема в сараї. Артем розповідає мені про нього, коли ми листуємося в Інтернеті.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Пригода на канікулах»

Твір на тему «Літня ніч»

Твір на тему «Літній ранок»

Твори про літо

Твір на тему «Подорож до моря»

Твір на тему «Мій літній відпочинок»

Міні-твір «Літні канікули» 3 -5 клас

Твір-роздум на тему «Літо»

Твір на тему «Бабине літо»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика