Развернуть меню


Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).


Есе на тему «Моя кар'єра»

Приклад написання есе за темою

Цього року я вступив на факультет інформаційних технологій. Це мій перший серйозний крок в області кар'єри. Взагалі-то, вона для мене - не самоціль. Деякий час тому я вирішив, що кар'єра не буде головним у моєму житті. Але тоді ж я почав будувати фундамент для свого майбутнього в професії. Зараз я поясню свою позицію.

Розмірковуючи, я прийшов до висновку, що не можна підпорядковувати все життя кар'єрі, так загубиться її радість. Цікаво, але, прийшовши до цього висновку, я почав серйозно думати про майбутню професію . Чому такий парадокс? Я не хочу бути кар'єристом та дряпатися «службовими сходами» будь-якою ціною. Не бачу в цьому сенсу.

Але я усвідомив і важливість кар'єри. Успіхи на роботі дають можливості для цікавого життя. Це матеріальна забезпеченість, можливість подорожувати, побачити світ, спілкуватися з непересічними людьми. Це дає повагу серед професіоналів. Я хочу реалізувати свої здібності та таланти, відчувати важливість своєї справи, а не займатися все життя чим доведеться.

Я вирішив присвятити життя інформаційним технологіям, бо з дитинства цікавився ними. Мати справу з комп'ютером у мене добре виходить, так і математика дається мені все-таки легше, ніж гуманітарні науки.

Інформаційні технології - це величезний і найцікавіший світ знань. Зараз вони - одна з новітніх, областей, і тут потрібні фахівці. IT зараз розвиваються дуже швидко. Щоб заповнити прогалини у знаннях і точно вступити на ту спеціальність, на яку хочу, я займався на підготовчих курсах в університеті. Тобто про майбутню професію я думав ще в школі.

Звичайно, були в мене й інші варіанти. Родичі та друзі радили юристом стати, лікарем, менеджером. Але я не прийняв їхні поради та пропозиції, тому що моя професія - це вже моя справа. Треба ж колись ставати самостійним.

Я прислухався тільки до поради батька, він у мене інженер. Ми вирішили, що, якщо я вже ніяк не вступлю на факультет інформаційних технологій, то піду в інженери, стану фахівцем з енергетики. Але у мене все вийшло, я «пробився» на потрібну мені спеціальність. Через кілька років я стану фахівцем з автоматизованих систем керування.

Чи потрібно говорити, що мені дуже подобається кожен день вивчати те, що мені насправді цікаво, до чого у мене є схильності? І я впевнений в тому, що моя кар'єра якраз з цієї причини буде успішною!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Віра»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Есе «Медицина та її функції»

Твір-есе на тему «Сенс життя людини»

Приклад есе на тему «Освіта»
Загрузка...