Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).


Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»

Кожна людина хоче спілкуватися з іншими людьми. Люди не живуть без спілкування, хіба що їх закине куди-небудь на безлюдний острів. Не спілкуючись з іншими, людина може здичавіти. А для того, щоб спілкуватися, обмінюватися інформацією, вкрай потрібна мова.

У словах будь-якої мови зберігаються поняття, якими людина користується в повсякденному житті. Якби не було мови, то предмети та явища не мали б назв. А людина прагне всьому дати ім'я, визначення: ложка, кішка, мишка. І щоб давати імена собі та іншим людям, людина теж користується словами. Без мови, без мовлення всі люди так і лишилися б безіменними. Ми навіть не змогли б до пуття розрізняти один одного!

За допомогою мови люди передають один одному свої знання. Колись людина винайшла, наприклад, колесо. Вона поділилася своїм досвідом з іншими людьми за допомогою слів, і вони теж навчилися майструвати колеса. Виназідник розповів їм, чим корисний його винахід. А якби не було мови, інші люди так і не дізналися б, навіщо потрібно колесо, як його робити. Передавати знання - дуже важлива властивість мови. Коли люди навчилися викладати мовлення письмово, вони створили цивілізацію.

А ще за допомогою мови людина висловлює свої почуття. Вона говорить словами про свої любов, симпатії, кохання. Ще ними можна висловити ненависть, лють, гнів, але я б хотів підкреслити позитивне. Добре слово надихає, зігріває.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум «Що я можу зробити для рідної мови»

Твір на тему «Українська мова» (для старших класів, до ЗНО)

Твір «Мова, якою не спілкуються, стає мертвою»

Твір на тему «Що для мене рідна мова»

Твір «Доля мови – це доля нації»

Твір “Сила слова” або “Слово — це зброя”

Твір-роздум про мову "Мова – душа народу"

Реклама