Училка
Загрузка...


Твір на тему особистість

Хто така особистість? Не кожну людину можна так назвати. Треба володіти певним набором рис характеру та душевних якостей, щоб мати право нею називатися. Часто можна почути словосполучення «видатна особистість» стосовно якоїсь відомої людини. Але не тільки відомістю виміряється це поняття.

На мій погляд, особистість – це щира, цілісна людина, яка живе за покликанням. Вона зуміла пізнати свої схильності, розкрити свої таланти, здолати свої недоліки і завдяки цьому досягти успіху в житті та бути щасливою. При цьому вона з повагою ставиться до інших, не дозволяє собі зверхності та презирства. Інколи кажуть «сильна особистість», але сила – не значить жорсткість. На мою думку, людині потрібна сила особливо для того, щоб бути добрим, співчутливим, навіть вміти поступитися своїми інтересами заради іншої людини.

Що стосується відомих людей, то для мене яскравим прикладом особистості є Григорій Сковорода. Цей мудрий чоловік не тільки зрозумів важливі істини про життя, але й сам жив згідно своїх поглядів. Він був тим, ким хотів бути, не принижуючи інших, і так навчав робити нас, бо тільки так можна бути щасливим.

Я вважаю, що серед нас - мільйони людей, гідних звання особистості. Нехай ми про них нічого не знаємо. Це люди, які живуть простим життям, займаються улюбленою, нехай не престижною справою, які люблять і поважають близьких, не чинять нікому кривди.

Отже для того, щоб сформувати свою особистість, треба постійно розвиватися та самовдосконалюватися, шукати те, що приносить радість, бути щирим та поважати інших.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір на тему «Що таке вихованість»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір «Краса в житті людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір на морально-етичну тему «Порядність»

Твір про притчу. Притча про доброго самарянина

Твір про людську байдужість

Твір «Взаємини між людьми»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика