Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню
Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).


Твір-опис “Гірський пейзаж” або “Гірська казка”

Уявіть собі, що ви стоїте на полонині у весняну пору. Весна в горах — найдивовижніша пока року. Скрізь розстеляється килим з барвистих квітів, зеленої трави та моху. Поруч з ним сусідять великі камені, неживі площини, засипані уламками скель.

Пройшовши всього лише кілька кроків, можна зустріти цілий замет мокрого снігу. Лежить він собі спокійно серед квітів, і розтане ще не скоро. Таке можна побачити тільки в горах ..

Зі схилу гори можна охопити поглядом величезний простір. Це схили сусідніх гір, зарослі лісами, долина далеко внизу, гострі піки, досі покриті снігами. Навіть не віриться, що все це можна побачити двома звичайними людськими очима.

А он далеко-далеко синіє маленьке гірське озерце. Навколо нього неначе біле намисто - це цвітуть рододендрони, дивовижні квіти. Їх можна зустріти тільки в горах, і більше ніде.

Загалом гірські квіти невеликі, але різних забарвлень та форм. Це зірочки, дзвіночки, трубочки, круглі "сонечка" та інші форми. Якщо спуститися в долину, то там не знайти й половини цього квіткового багатства.

А зверху з шумом та гуркітом мчить потік гірської річки. Вода в річці крижана! Вона така піниста, що здається білою. Насправді ж в гірській річці дуже прозора вода.

Потік з великими труднощами пробиває собі шлях серед каміння. Ці камені можна помітити, вони визирають з води. За довгі роки річка вже відполірувати їх, і вони стали рівними, як поверхня дзеркала. Не варто й пробувати плисти цією небезпечною річкою у човні.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-опис процесу праці «Я готую улюблену страву»

Твір «Калина», опис калини

Твір-опис «Завірюха» або «Зимова погода»

Твір-опис «Бабусина хата» або «Бабусине обійстя»

Твір-мініатюра «Осінній пейзаж з вікна» або «Дощ восени»