Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Люди учатся, как говорить, а главная наука — как и когда молчать (Л.Н.Толстой).
Твір «День святого Валентина» або «День закоханих»

 

14 лютого молодь і не тільки молодь в Україні святкує День закоханих. Для нас це нове свято, воно прийшло до нашої країни з Заходу всього лише років двадцять тому. Але в Європі та Америці його відзначають вже давно.

День закоханих названий на честь святого Валентина. За легендою, ця людина була лікарем та священиком. В ті часи злий римський імператор заборонив закоханим одружуватися. Він хотів, щоб чоловіки всі свої сили віддавали битвам в його війську, нікого не любили і не мали дружин та дітлахів. Але святий Валентин таємно вінчав закохані пари. За це його заарештували і стратили. А потім люди назвали День закоханих на честь цього чоловіка, який віддав життя за любов.

У День Валентина закохані пари обмінюються невеликими подарунками: листівками, іграшками, коробками цукерок, повітряними кульками. Всі ці подарунки робляться у формі сердечок, тому що червоне серце - символ любові. І, звичайно, чоловіки дарують своїм прекрасним дамам букети чудових квітів

Не всі люди в нашій країні ставляться до Дня святого Валентина добре. Є такі, які вважають його чужим для нашої культури.

Але я ставлюся до Дня закоханих прекрасно, тому що це добре та веселе свято. Такий особливий день ще раз нагадує людині про тих, кого вона любить. Це привід зробити подарунок своєму коханому чи коханій, сказати йому або їй про свої почуття. Якнайбільше б гарних свят, а вже «свої» вони чи «чужі» - яка різниця?

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Перше вересня»

Твір «Свято Миколая»

Вірші до Дня перемоги

Твір на тему «Різдвяне диво»

Твір «Новорічна казка»
Загрузка...