Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Разум неистощим в соображении понятий, как язык неистощим в соединении слов (А.С.Пушкин).
Твір-роздум на тему «Вірність»

З дитинства ми знаємо, що вірність – це добра риса характеру. Вона є немовби окрасою людини, її внутрішнього світу.

Вірною можна назвати ту людину, що віддана в коханні своєму єдиному або єдиній. Також люди зберігають вірність сімейним традиціям, заповітам батьків. Ще в суспільстві поважають тих людей, хто вірний своїм друзям, своїм поглядам на життя та принципам. Вірність – це ніби основа, на який стоїть людина. Такий собі фундамент. Щодо вірної людини знаєш, що на неї можна покластися, що вона підтримає в скрутну хвилину і не зрадить. Тому з вірною людиною найкраще мати справу.

Але багато людей в суспільстві, як я спостерігаю, більше схильні до невірності. Вони самі змінюються з часом, змінюються їхні погляди та вподобання. Тому оточуючи іноді навіть і не знають, що від подібної мінливої людини чекати. Тим більше в суспільстві цінується вірність та відданість. Адже з тим, хто зберігає вірність, можна крокувати разом по життю впевнено.

Інколи невірні люди навіть використовують вірність інших людей для своїх поганих інтересів. Іноді також людина зберігає вірність тому, хто вже цього, на сторонній погляд, не вартий. Наприклад, невдячному другу або непорядній політичній партії. Або ж старій, віджилій ідеї. Або коханій людині, яка вже давно пішла з життя, або ж покинула, або ж ніколи не відповідала взаємністю.

Така безоглядна вірність здається недоречною. Але вона все одно викликає велику повагу, тому що йде від душі. Вірність собі, своїм цінностям та принципам робить людину сильною особистістю.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему особистість

Твір «Добро перемагає зло»

Твір на тему «Віра. Надія. Любов»

Твір-роздум про справедливість

Твір «Юність – коли закінчується дитинство»
Загрузка...