Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).
Твір-опис двору «Мій двір»

Варіант 1

Мій рідний двір - це двір багатоповерхового будинку. Він середніх розмірів та досить затишний. У нашому будинку дев'ять поверхів та чотири парадних. Тобто в ньому живуть сотні людей.

У дворі встановлені лавочки, де можна посидіти та подихати свіжим повітрям. Ще на асфальтованому майданчику стоять автівки мешканців будинку.

На тій частині двору, що не вкрита асфальтом, висаджені дерева та кущі. Тут приємно відпочивати в затінку та в холодку спекотного літа. Також двірничка за допомогою літніх жінок з нашого будинку створила кілька клумб із садовими квітами. Там, в залежності від пори року, квітнуть петунії, айстри, півонії та інші квіти.

У нас у дворі росте горіх, а восени під цим деревом діти бігають та збирають горіхи. А також росте горобина, де взимку годуються пташки.

Для дітей влаштований маленький майданчик для ігор. Там встановлені гірка, гойдалки та пісочниця. На них вовтузяться малюки. Поруч на лавах стежать за ними мами та бабусі. Ще у дворі встановлений столик, за яким грають в доміно пенсіонери, а пізно ввечері молодь спілкується та гризе соняшникове насіння.

Меня подобається мій двір. Він затишний не тільки для людей, а навіть для твірин. В ньому мешкає пара-трійка бездомних котів. Їх підгодовують бабусі. І тому вони лащаться до кожного, хто живе у будинку та проходить двором.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір про літо, твір-опис літа у художньому стилі

Твори на тему «Метелик»

Міні-твір "Зимовий пейзаж"

Твір-опис «Моя школа»

Текст-опис зовнішнього вигляду людини
Загрузка...