Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір на тему «Я громадянин незалежної України»

Я громадянин незалежної країни - України. Це найбільша держава, яка знаходиться в Європі. Українській народ існує вже кілька століть, але наша держава здобула незалежність лише близько двадцяти років тому. Раніше вона була республікою Радянського Союзу. А до того входила до складу різних імперій.

Моя країна відома у світі своїми своїми родючими чорноземами, щедрими карпатськими лісами, золотими пляжами півдня. Українців, може, ще не так добре пізнали в світі. Але я пишаюся своїм народом. Це працелюбні, гостинні, доброзичливі та спокійні люди.

Як громадянин України, я маю свої громадянські права. Ніхто не має права мене ображати, віднімати майно, принижувати мою людську гідність. Моя держава зобов'язана мене захистити, якщо це відбудеться, і покарати кривдника. Кажуть, що в моїй країні цього зараз важко домогтися, але все-таки можна.

У свою чергу, я повинен дотримуватися своїх обов'язків громадянина. Потрібно поважати закони своєї країни, інакше їх не поважатиме ніхто. Варто також нам, як громадянам, працювати та докладати зусиль, щоб в країні були мир та добробут.

Ще в мої обов'язки громадяина входить доброзичливо приймати гостей з інших країн. А також культурно поводитися за кордоном, щоб не зганьбити там свою Батьківщину. Потрібно з гордістю носити звання українця, і тоді інші люди теж будуть поважати мене.


Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-роздум про Батьківщину

Твір на тему еміграція

Твір-роздум на тему патріотизм

Твір «Мій рідний край»

Твір на тему "Рідна земля і в жмені мила"

Твір на тему "Маруся Богуславка – зрадниця чи патріотка"

Реклама