Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).


Твір «Характер мого друга» або «Характер моєї подруги»

У мене є подруга Марійка. Наші батьки дружать ще зі школи, тому ми з Марійкою подружилися. Бачимося ми з нею нечасто, в основному, коли наші батьки приходять в гості один до одного. Але Марійка - чудова людина. Тому я хочу розповісти саме про її характер.

Моя подруга ніколи нікого не змушує щось робити. Вона не намагається примусити своїх друзів вибирати ті ігри або заняття, які хоче тільки вона. При цьому Марійка любить спілкуватися з людьми та по-доброму жартувати.

Коли ми спілкуємося з Марійкою, то все вирішуємо разом, і завжди знаходимо компроміс. З нею відчуваєш себе вільно. Як добре дружити з людиною, яка на тебе не «тисне»! Не потрібно сперечатися та сваритися через дурниці.

Але це не означає, що моя подруга безхарактерна. Її не змусиш робити те, що вона не хоче. Наприклад, вона вважає, що палити — це шкідливе та безглузде заняття. І я впевнений, що вона не буде палити навіть "за компанію".

Є у моєї подруги в характері також недолік. Хоча я навіть не знаю, недолік це чи ні. Подруга злопам'ятна. Якщо хтось їй зробив щось дуже погане, то з цією людиною вона вже дружити не буде. Та й дрібні образи Марійка запам'ятовує добре. Я намагаюся ніяких дурниць їй не робити, тому що дорожу нашою дружбою.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему "Моя найкраща подруга"

Твір на тему «Дружба» у публіцистичному стилі

Твір «Собака – друг людини»

Твір-роздум на тему "Дружба"

Твір «Лист подрузі»
Загрузка...