Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню
Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір «Лускунчик і Мишачий король» за казкою Е.Т. Гофмана

Чарівну казку про Лускунчика я прочитав за один вечер, настільки вона мене захопила. В ній розповідається про боротьбу зачарованої іграшки Лускунчика зі злим мишачим королем. Правда, у мене спочатку були сумніви, чи відбувається все насправді, чи то маленькій героїні Марі все ввижається. Але потім я зрозумів, що казка стала дійсністю. Це мене дуже потішило.

Моїм улюбленим персонажем, звичайно, стала Марі. Вона перша повірила в казку та стала допомагати Лускунчикові. Без цієї відважної та доброї дівчинки він не зміг би перемогти мишей.

Миші в казці дуже бридкі. Їхня королева Мишильда ​​- чаклунка, а її синок з сімома головами - ненажера. Маленька Марі віддає йому свої солодощі та ляльок, лише б він не чіпав Лускунчика, але королю все мало. Марі просить у брата іграшкову шаблю, а Лускунчик відрубує мишачому королю всі сім голів.

Мені дуже сподобалися в казці дивовижні іграшки зі складними механізмами, які майстрував хресний дітей. А ще чудово описана країна солодощів, де побувала Марі.

Казка закінчується добре. Зачаклований потворний Лускунчик знову стає людиною, вродливим юнаком. Він бере Марі собі в наречені, щоб одружитися з нею, коли вона виросте.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему “Народна казка”

Твір «Новорічна казка»

Твір про казку “ Мій улюблений твір-казка”

Твір на тему «Різдвяна казка»