Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню


Цитата дня

Краткость - сестра таланта (А. П. Чехов).


Твір «Ми за здоровий спосіб життя»

Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета - зберегти здоров'я, щоб бути активними та довше жити. Я теж підтримую здоровий спосіб життя.

Що б не робила людина, це позначається на її організмові. Якщо довго шкодити йому малими дозами, то рано чи пізно вся ця шкода складеться докупи. Тоді людина хворіє. А оскільки ми хочемо бути здоровими, ми відмовляємося від шкідливих звичок. Тобто непалимо, не вживаємо наркотиків, не п'ємо алкоголю.

Ще варто гуляти на свіжому повітрі, регулярно провітрювати квартиру, робити ранкові вправи, займатися певним спортом. Так ми підтримуємо своє тіло в добрій спортивній формі.

Ще один чинник здорового способу життя - це правильне харчування. Варто дотримуватися режиму прийому їжі, їсти тільки натуральні продукти. Я, наприклад, намагаюся якомога менше їсти фаст-фуду, солодкого, копченого, пересмаженого. А ще всіляких продуктів з барвниками і консервантами: чипсів, напоїв тощо. Хоч іноді їх неймовірно тягне з’їсти, але я розумію, що смачна їжа часто не корисна, а просто шкідлива. Такі страви слід замінювати смачними свіжими фруктами або овочами.

Люди, які борються за здоровий спосіб життя, також вчаться менше дратуватися, менше псувати собі нерви. Недарма кажуть: нервові клітини не відновлюються.

Я вважаю, що здоровий спосіб життя - це добре, і підтримую його. Щоправда, не у всьому, так що в мене ще є до чого прагнути. Адже я хочу бути міцним, сильним та здоровим, щоб не витрачати час на хвороби та ліки.


Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему "Життя людини – неоціненний скарб"

Твір на тему «Гроші в нашому житті»

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір на тему «Здоров’я»

Твір-есе на тему «Сенс життя людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір «Краса в житті людини»

Реклама