Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню
Цитата дня

Словарь: зловредное литературное изобретение; он служит для того, чтобы остановить развитие языка и лишить его гибкости (Амброуз Бирс, американский писатель).

Твір-розповідь про заповідники України

Українська природа прекрасна та різноманітна. Завдяки  географічному  розташуванню в ній є прекрасні ліси та чудові степові райони. Карпати і Крим – це українські гори та полонини. Багата наша країна і на водні ресурси. Два моря омивають її береги. А скільки озер та річок, джерел та водойм! Кожен куточок є унікальним та неповторним. Плодючі ґрунти та помірний клімат створюють сприятливі умови для зростання різноманітних дерев та рослин. Велика кількість тварин та птахів розповсюджена на території  України.

На жаль, вся ця краса поступово зникає. Стрімкий  розвиток  сільського господарства та промисловості, будівництво міст та доріг, регулювання течій річок та осушення боліт  -  усе це впливає на екологічну рівновагу. Вирубка лісів та забруднення водойм, хімічні добрива та сміття вбивають нашу природу. Деякі види рослин та тварин безповоротно зникли, а інші знаходяться на межі вимирання. Тому, для збереження природного розмаїття , почалось створення заповідників та національних парків. На сьогодні в Україні їх 12. Вони розташовані майже  по всій території нашої держави. Всі заповідники представляють унікальні зразки чистої української природи.

Мені довелося відвідати заповідник “Хомутовський степ”. Він знаходиться на сході нашої країни. Мене вразили  чудові степові ландшафти. Це трапилося навесні, тому вся земля навколо була вкрита духмяним килимом свіжої зеленої  трави. Квіти вражали своїм розмаїттям  та барвами.  Навкруги літали метелики, а в траві бігали полохливі ящірки. Також у заповіднику проживає велика кількість птахів та тварин. Проте більшість з них ховалися, почувши людей. Для мене це була прогулянка в інший світ -  світ недоторканої краси.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему "Моя улюблена квітка - троянда"

Твір-опис осіннього лісу

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповіді про життя комах для дітей (з біології)

Розповідь “Якби звірі та птахи вміли говорити”