Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір «Мій улюблений фільм» або «Моє улюблене кіно»

Мій улюблений фільм називається «Король-Дроздобород». Це сучасне німецьке кіно, але зняте за сюжетом казки братів Грімм. Загалом, це весела романтична комедія про кохання принца та принцеси.

Сюжет фільму цікавий та заплутаний. Жила-була прекрасна, але пихата принцеса. Жоден наречений не міг догодити її капризам: в усіх вона знаходила недоліки. В одного гарного принца вона висміяла зовнішність та дала йому прізвисько Дроздобород.

Тоді король-батько розсердився та пообіцяв видати дочку за першого, хто увійде до палацу. Дроздобород перевдягнувся в жебрака та прийшов до палацу під регіт всіх інших скривджених женихів. Він одружився на принцесі та привів її до бідної хатки, в своє королівство.

Важко довелося гордовитій принцесі! Тепер у неї не було ані слуг, ані розкішних суконь! Розпещеній красуні довелося топити піч, готувати їжу своїми ніжними ручками. А ще навіть заробляти гроші самій. Посидівши голодною, принцеса стала привчатися до праці. А чоловік тишком-нишком витворяв різні штуки, щоб життя не здавалося їй занадто легким. Тому з принцесою траплялося багато кумедних пригод

.

Красуня гірко шкодувала про те, що була такою вередливою. «Ах, коли б мені зараз моя свобода, я стала б дружиною Дроздоборода!» - казала вона.

Мені подобається, що фільм закінчується добре. Принцеса перестала вередувати, стала привітною та доброю до простих людей. Тоді Дроздобород відкрив свою таємницю та одружився з принцесою в палаці. Ще мені подобається, що це розумний фільм, що він описує справжнє кохання. А ще він вчить цінувати те, що маєш.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір на тему «Моя улюблена пора року – літо»

Твір на тему «Моя мрія»

Твір на тему "Моя найкраща подруга"

Твір про казку “ Мій улюблений твір-казка”
Загрузка...