Развернуть меню


Цитата дня

Словарь: зловредное литературное изобретение; он служит для того, чтобы остановить развитие языка и лишить его гибкости (Амброуз Бирс, американский писатель).
Твір на тему День вчителя

Вчитель - непроста та благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі або фізиці тощо. Вчителі докладають зусиль, щоб ми були дружніми, ввічливими, старанними та розвивали свої здібності й таланти. Адже учитель є не тільки викладачем якогось предмету, він також вихователь для дітей та підлітків.

Потрібно багато сил, терпіння і любові для того, щоб впоратися з цілим класом з двадцяти-тридцяти дітлахів. Особливо, коли діти неслухняні та гамірні. А також вчителеві потрібно зробити свій урок цікавим та зрозумілим для всіх.

Кожен день в школі неможливий без учителя, нехай навіть тільки один з них вважається його професійним святом. У День вчителя школярі йдуть до школи з букетами квітів, а вчителі приходять особливо ошатні, гарні, усміхнені. У такий день соромно прийти з невивченими уроками. Ми зазвичай вітаємо наших вчителів всім класом, а нашій класній керівниці даруємо квіти.

Кажуть, що для вчителя справжнє свято - це бачити успіхи своїх учнів. А також усвідомлювати, що його старання і зусилля допоможуть нам в майбутньому, що вони не пропали дарма.

Я був приємно здивований, коли побачив на День вчителя в школі кілька незнайомих дорослих чоловіків та жінок. Це були колишні учні. Вони прийшли з квітами та листівками, щоб привітати своїх вчителів та подякувати їм. Ці учні не забули своїх наставників, хоч і давно закінчили школу. І я впевнений, що ми теж не забудемо!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Мій університет»

Твір на тему «Новорічні свята»

Твір на тему «Новий рік», «Як ми святкуємо Новий рік»

Твір «День народження»

Твір на тему «День Перемоги»
Загрузка...