Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню
Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).


Твір на тему День вчителя

Вчитель - непроста та благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі або фізиці тощо. Вчителі докладають зусиль, щоб ми були дружніми, ввічливими, старанними та розвивали свої здібності й таланти. Адже учитель є не тільки викладачем якогось предмету, він також вихователь для дітей та підлітків.

Потрібно багато сил, терпіння і любові для того, щоб впоратися з цілим класом з двадцяти-тридцяти дітлахів. Особливо, коли діти неслухняні та гамірні. А також вчителеві потрібно зробити свій урок цікавим та зрозумілим для всіх.

Кожен день в школі неможливий без учителя, нехай навіть тільки один з них вважається його професійним святом. У День вчителя школярі йдуть до школи з букетами квітів, а вчителі приходять особливо ошатні, гарні, усміхнені. У такий день соромно прийти з невивченими уроками. Ми зазвичай вітаємо наших вчителів всім класом, а нашій класній керівниці даруємо квіти.

Кажуть, що для вчителя справжнє свято - це бачити успіхи своїх учнів. А також усвідомлювати, що його старання і зусилля допоможуть нам в майбутньому, що вони не пропали дарма.

Я був приємно здивований, коли побачив на День вчителя в школі кілька незнайомих дорослих чоловіків та жінок. Це були колишні учні. Вони прийшли з квітами та листівками, щоб привітати своїх вчителів та подякувати їм. Ці учні не забули своїх наставників, хоч і давно закінчили школу. І я впевнений, що ми теж не забудемо!

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему 8 березня

Твір на тему "Майбутня професія - стиліст-перукар"

Твір «День народження»

Твір на тему «День матері»

Твір-роздум “Чи потрібна вища освіта”