Училка
Загрузка...


Міні-твір про кольори

У природи є безліч кольорів – яскравих, насичених, а крім того кожен колір має десятки відтінків. Зелене листя на деревах влітку, бездонне синє небо над головою, жовтогаряче вечірнє сонце, квіти, різнобарвне пір’я птахів, незвичне для ока людини багатство кольорів підводного світу…

Цікаво, що колір має здатність впливати на психічний стан людини. Червоний колір активує мозок, допомагає в активній діяльності, синій навпаки заспокоює, допомагає розслабитися та обміркувати щось. Також за тим, який колір більше подобається людині, можна визначити певні риси його характеру. Наприклад, вважається, що людина, яка полюбляє жовтий, схильна до духовних пошуків або може страждати від психологічних розладів.

Колір часто символізує певне явище. Так чорний колір у багатьох культурах асоціюється з трауром, горем,  білий – з невинністю, чистотою, червоний – з коханими, палкими почуттями. Про це говорить у вірші «Два кольори» Д. Павличко: «червоний – то любов, а чорний – то розлука».  Кольори на прапорах країн також мають особливе значення. На українському прапорі блакитний колір є символом неба, а жовтий – безкраїх ланів. Символіка кольорів відображена у витворах українського народного мистецтва – крашанках та вишиванках.

Я вважаю, нам дуже пощастило жити в такому чудовому різнобарвному світі. Тому ми маємо оберігати природу та культурні надбання людства, щоб вони й надалі радували нас своєю яскравістю.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір на тему «Листопад в моєму місті»

Твір на тему «Жовтень вже настав. Осінь»

Твір на тему «Осінній вечір»

Твір "Осіння прогулянка парком"

Твір на тему «Осінній ранок»

Твір на тему «Осінь» 2-3-4 клас

Твір-опис "Осінь". Опис осені

Твір «Осінній день»

Твір «Осінні канікули: як я проводжу їх»

Твір «Восени – по гриби»

Твір «Їжачок та заєць: зустріч осіннього дня»

Твір-мініатюра «Осінній пейзаж з вікна» або «Дощ восени»

Твір на тему «Бабине літо»

Твір-опис осіннього лісу

Твір "Осінній ліс" або "Опис осіннього лісу"

Твір на тему осінь

Твір на тему «У природи немає поганої погоди»
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика