Развернуть меню


Цитата дня

Словарь: зловредное литературное изобретение; он служит для того, чтобы остановить развитие языка и лишить его гибкости (Амброуз Бирс, американский писатель).
Міні-твір про кольори

У природи є безліч кольорів – яскравих, насичених, а крім того кожен колір має десятки відтінків. Зелене листя на деревах влітку, бездонне синє небо над головою, жовтогаряче вечірнє сонце, квіти, різнобарвне пір’я птахів, незвичне для ока людини багатство кольорів підводного світу…

Цікаво, що колір має здатність впливати на психічний стан людини. Червоний колір активує мозок, допомагає в активній діяльності, синій навпаки заспокоює, допомагає розслабитися та обміркувати щось. Також за тим, який колір більше подобається людині, можна визначити певні риси його характеру. Наприклад, вважається, що людина, яка полюбляє жовтий, схильна до духовних пошуків або може страждати від психологічних розладів.

Колір часто символізує певне явище. Так чорний колір у багатьох культурах асоціюється з трауром, горем,  білий – з невинністю, чистотою, червоний – з коханими, палкими почуттями. Про це говорить у вірші «Два кольори» Д. Павличко: «червоний – то любов, а чорний – то розлука».  Кольори на прапорах країн також мають особливе значення. На українському прапорі блакитний колір є символом неба, а жовтий – безкраїх ланів. Символіка кольорів відображена у витворах українського народного мистецтва – крашанках та вишиванках.

Я вважаю, нам дуже пощастило жити в такому чудовому різнобарвному світі. Тому ми маємо оберігати природу та культурні надбання людства, щоб вони й надалі радували нас своєю яскравістю.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір "Осіння прогулянка парком"

Твір-опис осіннього лісу

Твір на тему «Бабине літо»

Твір на тему «Осінній вечір»

Твір "Осінній ліс" або "Опис осіннього лісу"
Загрузка...