Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір-розповідь про улюблену домашню тварину

Моя улюблена домашня тварина – це песик. Невеликий такий песик, розумний, з великими блискучими очима. Це моя чудова подружка, красуня! Знайомтесь, моя такса!

Таксу мою звуть Капою. Таке чудернацьке ім’я я сама їй дала, бо не хотіла, щоб мого песика звали звичайною собачою кличкою. А Капа – цариця собак, вона єдина на нашій вулиці серед Шариків та Бобиків! Такса живе в нас удома вже п’ять років.

Капа густого коричневого кольору, має довге тіло та короткі кумедні ніжки. Вони нагадують сосиски. Проте, Капка вміє швиденько ними перебирати! Шерсть її блискуча та гладенька. Взимку Капа тому й мерзне. Отож, як мені її водити на прогулянку? Тому я з мамою пошила для неї на машинці вдома спеціального собачого комбінезончика. Такого гарненького та теплого. А ще ми придбали для Капи капелюха-вушанку!

Вона дуже любить гратися у м’ячика! Може робити це годину без перерви. До мене на цей випадок спеціально приводять маленького двоюрідного братика. І вони з Капою гасають разом нашим двором! Ще Капа запопадливо гризе гумові іграшки. Та відбирає в мене з рук шоколадні батончики, якщо їх побачить. Бо це – її улюблені ласощі.

На вулиці, коли гуляємо, вона ніколи від мене не біжить та не втікає. Навіть, коли була щеням, все одно такого не робила. Капа слухняна та кмітлива!

Твір про улюбленця “Кролик Банні”

Герой моєї розповіді — це маленький кролик. Він живе в моєї сестри Каті. Звуть кролика Банні на честь героя відомого мультфільму.

Домашній декоративний кролик — це справжнє маленьке чудо. Банні пухнастий та м'якенький. Також він руденький, має біленькі лапки, “комірець” та пузо. Також кролик має великі кумедні очи та смішні довги вуха.

Банні живе у квартирі, у власній клітці. Харчується він сіном. Виявляється, що домашні кролики їдять сіно. Я сам був здивований, коли дізнався про це.

Банні рідко буває на вулиці, і тільки на спеціальному кролячому повідку. Одного разу, під час пікніку на галявині, він втік. Ми шукали його в кущах. І сестра тоді дуже перелякалась. Тому кролик переважно прогулюється по квартирі, смішно підкидаючи задні лапи.

Загрузка...

Улюблене заняття Банні — робити шкоду. Тобто гризти все, що погано лежить! Останнім разом його шкода навіть коштувала грошей. Мандруючи квартирою, Банні перегриз шнури від компютерних колонок. А ще раніше від кролика постраждав кабель телевізора.

Банні вміє робити шкоду швидко та вправно. Якщо він десь тихенько ховається за меблями або крутиться біля побутової техніки, значить, біда! Кролик готується щось перегризити! Катя стримголов біжить, щоб завадити шкоді. Але іноді вона навіть не встигає відкрити рота, щоб крикнути: “Банні! Геть”! Чути тільки: “Клац!” І справу вже зроблено, немає шнура.

Але незважаючи на це, я обожнюю Банні. Я вважаю, що домашній кролик — найкумедніша та найзворушливіша тварина на світі!

Читайте подібні твори

Розповідь про лікарську рослину українською мовою – про ромашку та калину

Твір на тему «Космос – загадковий і далекий»

Твір-розповідь про бабусю

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповідь про дятла
Загрузка...