Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)
Твір на тему "Інтернет"

Я - дитина з покоління Інтернет. Так мене називають. Я з самого дитинства звик до Інтернету: він був проведений у нас вдома ще з мого народження. Мама каже, що я ще не розмовляв, а вже натискав кнопочки клавіатури. Міг самотужки ввімкнути собі мультфільм або іграшку з машинками. Включав плеєр з музикою, гортав альбом з фотографіїями та картинки. І все ще іноді вимагав при цьому, щоб мама годувала мене з ложки!

Інтернет - приголомшлива річ. Я не уявляю, як люди жили раніше без нього. Адже вони були позбавлені всіх тих цікавих можливостей, які він дарує. Це нескінченні можливості спілкуватися, вчитися, працювати.

А мій тато працює з комп'ютером, не виходячи з дому. Він креслить. А потім відсилає їх начальникові електронною поштою. І йому не потрібно при цьому нікуди йти, нічого відносити, не треба креслити на папері з лінійками!

Але я також згоден з тим, що безмежні можливості Інтернету можуть поглинути людину. Я чув про тих людей, які «стирчать» в мережі цілодобово. Грають, базікають, пишуть дурні коментарі всюди. Вони проміняли реальне життя на приємну картинку монітору.

Інтернет, звичайно, багато в чому розвиває людину, але він не може дати абсолютно всього розвитку. Віртуальний спорт, наприклад, не замінить реальний, від нього не стануть сильними м'язи. А мережеве спілкування не дасть того, що дасть живе. Важливо вчитися помірно користуватися Інтернетом.

Твір про значення Інтернету

Інтернет – великий винахід нашого часу. Якщо подумати, коли ще в людини були такі можливості спілкування та отримання інформації, як зараз? Чи могли наші дідусі та бабусі уявити собі, що можна буде будь-якої хвилини зв’язатися з близькими, що живуть на іншому континенті? Чи прочитати будь-яку книгу, не йдучи до бібліотеки, купити річ, не виходячи з дому? Побачити завдяки веб-камері, що відбувається в іншій частині світу прямо зараз? Поспілкуватися в «Твіттері» з зарубіжною співачкою?

Як і більшість явищ у нашому житті, Інтернет може нести і користь, і шкоду. Кажуть, що там багато неперевіреної інформації. А ще Інтернет привчає нас до сидячого способу життя, що не корисно для здоров'я. Мабуть, саме через це батьки не дозволяють проводити в Мережі надто багато часу.

Загрузка...

Інтернет – це безмежний простір інформації та спілкування, в якому неважко загубитися надовго. І часто трапляється, що почав читати щось потрібне  та цікаве та якось непомітно опинився на незнайомому сайті, де читаєш якісь плітки останні півгодини… Або годинами переписуєшся з друзями на «Вконтакті» замість того, щоб зустрітися у дворі.  

Проте я впевнений, що переваг в Інтернету значно більше. Він допомагає в навчанні. Є дуже корисні сайти, наприклад «Вікіпедія», на якій коротко та в доступній формі викладено матеріали про будь-яке явище, видатну людину чи історичну подію.  

А ще мені дуже подобається, що в Мережі я можу спілкуватися з тими, хто має спільні  захоплення зі мною. Я люблю фотографувати, тому зареєструвався на сайті, де інші любителі фото також викладають свої роботи та коментують одне одного, дають поради. Мій молодший брат з татом – фанати «Лего», тож вони також спілкуються на форумі однодумців. А мама часто готує смачні страви, рецепти яких знайшла на «Вконтакті».

На мою думку, Інтернет –  це добрий помічник у всьому, треба лише навчитися сортувати інформацію та не нехтувати живим спілкуванням, заняттями спортом та іншими корисними  справами.

Читайте подібні твори

Твір на тему хліб

Твір на тему «Людяність»

Твір «Добро перемагає зло»

Твір про рекламу «Красиве життя у рекламі – оманлива картинка»

Твір-роздум “Чи потрібна вища освіта”
Загрузка...