Развернуть меню


Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).


Твір на тему "Інтернет"

Я - дитина з покоління Інтернет. Так мене називають. Я з самого дитинства звик до Інтернету: він був проведений у нас вдома ще з мого народження. Мама каже, що я ще не розмовляв, а вже натискав кнопочки клавіатури. Міг самотужки ввімкнути собі мультфільм або іграшку з машинками. Включав плеєр з музикою, гортав альбом з фотографіїями та картинки. І все ще іноді вимагав при цьому, щоб мама годувала мене з ложки!

Інтернет - приголомшлива річ. Я не уявляю, як люди жили раніше без нього. Адже вони були позбавлені всіх тих цікавих можливостей, які він дарує. Це нескінченні можливості спілкуватися, вчитися, працювати.

А мій тато працює з комп'ютером, не виходячи з дому. Він креслить. А потім відсилає їх начальникові електронною поштою. І йому не потрібно при цьому нікуди йти, нічого відносити, не треба креслити на папері з лінійками!

Але я також згоден з тим, що безмежні можливості Інтернету можуть поглинути людину. Я чув про тих людей, які «стирчать» в мережі цілодобово. Грають, базікають, пишуть дурні коментарі всюди. Вони проміняли реальне життя на приємну картинку монітору.

Інтернет, звичайно, багато в чому розвиває людину, але він не може дати абсолютно всього розвитку. Віртуальний спорт, наприклад, не замінить реальний, від нього не стануть сильними м'язи. А мережеве спілкування не дасть того, що дасть живе. Важливо вчитися помірно користуватися Інтернетом.

Твір про значення Інтернету

Інтернет – великий винахід нашого часу. Якщо подумати, коли ще в людини були такі можливості спілкування та отримання інформації, як зараз? Чи могли наші дідусі та бабусі уявити собі, що можна буде будь-якої хвилини зв’язатися з близькими, що живуть на іншому континенті? Чи прочитати будь-яку книгу, не йдучи до бібліотеки, купити річ, не виходячи з дому? Побачити завдяки веб-камері, що відбувається в іншій частині світу прямо зараз? Поспілкуватися в «Твіттері» з зарубіжною співачкою?

Як і більшість явищ у нашому житті, Інтернет може нести і користь, і шкоду. Кажуть, що там багато неперевіреної інформації. А ще Інтернет привчає нас до сидячого способу життя, що не корисно для здоров'я. Мабуть, саме через це батьки не дозволяють проводити в Мережі надто багато часу.

Загрузка...

Інтернет – це безмежний простір інформації та спілкування, в якому неважко загубитися надовго. І часто трапляється, що почав читати щось потрібне  та цікаве та якось непомітно опинився на незнайомому сайті, де читаєш якісь плітки останні півгодини… Або годинами переписуєшся з друзями на «Вконтакті» замість того, щоб зустрітися у дворі.  

Проте я впевнений, що переваг в Інтернету значно більше. Він допомагає в навчанні. Є дуже корисні сайти, наприклад «Вікіпедія», на якій коротко та в доступній формі викладено матеріали про будь-яке явище, видатну людину чи історичну подію.  

А ще мені дуже подобається, що в Мережі я можу спілкуватися з тими, хто має спільні  захоплення зі мною. Я люблю фотографувати, тому зареєструвався на сайті, де інші любителі фото також викладають свої роботи та коментують одне одного, дають поради. Мій молодший брат з татом – фанати «Лего», тож вони також спілкуються на форумі однодумців. А мама часто готує смачні страви, рецепти яких знайшла на «Вконтакті».

На мою думку, Інтернет –  це добрий помічник у всьому, треба лише навчитися сортувати інформацію та не нехтувати живим спілкуванням, заняттями спортом та іншими корисними  справами.

Читайте подібні твори

Твір-роздум про справедливість

Твір на тему «Смертна кара: за і проти»

Твір-роздум «Інтернет і книга»

Шкільний твір "Сміх"

Твір «Підлітки - перед нами відкритий увесь світ»
Загрузка...